Domů » Bleskovky » Tetris a battle royale v jednom? Tohle je mobilní Tetris Royale

Tetris a battle royale v jednom? Tohle je mobilní Tetris Royale

Co se stane, když spojíte legendární Tetris se současným trendem battle royale? Na tuto zdánlivě nepředstavitelnou otázku již odpověděla hra Tetris 99 pro Nintendo Switch. Jiný titul, ale se stejným konceptem, se chystá také pro mobilní platformy iOS a Android. Beta verze by měla být k dispozici už během letošního roku.

Titul vzniká ve spolupráci The Tetris Company s vývojářským studiem N3TWORK, zodpovědným například za Legendary: Game of Heroes. Tetris Royale nabídne kompetitivní režim pro 100 hráčů, kteří se budou každou sezonu utkávat o vrchol žebříčků. Hráči budou plnit denní výzvy a získávat odměny v podobě kosmetických prvků a vylepšení, která bude možné využít přímo v bitvě.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *