Sledujte nás na YouTube

Test odolnosti Samsungu Galaxy S5: Vydrží pády a přejetí SUV?

Redaktoři serveru techsmartt.net vyzkoušeli, jak moc odolný je nový Samsung Galaxy S5. Pro porovnání vedle něj postavili ještě loňský Galaxy S4 (recenze) a prozradíme, že novinka si vedla výrazně lépe. Smartphony nejprve přetrpěly čtyři pády na tvrdou zem a následně byl Galaxy S5 ještě přejet poměrně těžkým SUV.

Metodika samozřejmě není stoprocentně vypovídající, jelikož záleží na tom, jakou stranu zařízení dopadnou na zem, alespoň přibližný závěr se z ní ale vyvodit dá. Více je vidět na videu níže, výsledek je každopádně překvapivý.

Podívejte se, kde můžete Galaxy S5 pořídit za nejlepší cenu…

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

5 komentářů

 1. cardi (neregistrovaný)

  ještě aby to S5 nevydržela když je to novej foun :) ale i S4 mě překvapila, ale rozhodne nevyzkousim na te moji:D

 2. Jakub (neregistrovaný)

  Co na tom, že je to nový telefon? S5 bude praskat úplně stejně jako S4 pokud spadne na zem pod špatným úhlem..

 3. mino (neregistrovaný)

  S5 má predsa IP67 alebo nie?

 4. minimax (neregistrovaný)

  Nechapu smysl podobnych test.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *