Domů » Bleskovky » Těšíte se na nové iPady? Oficiálního představení se pravděpodobně dočkáme 21. října

Těšíte se na nové iPady? Oficiálního představení se pravděpodobně dočkáme 21. října

Mimo nové iPhony se letos očekává také představení nástupců současných iPadů, přičemž podle nejaktuálnějších informací by k tomu mělo dojít již 21. října. Připomeňme, že u starších verzí odhalení proběhlo 22. října v roce 2013, respektive 23. října v roce 2012 – v obou případech se jednalo o pátek a to samé platí i pro nyní spekulované datum. A co nové iPady přinesou?

 

Prozatím není k dispozici mnoho informací, dá se ale očekávat přítomnost nového procesoru A8, stejně tak by tablety měly obdržet čtečku otisků prstů. V kuloárech se také šušká o variantě se 12,2palcovým displejem, té se však nejspíše dočkáme později. Po konferenci by údajně měla být uvolněna nová verze OS X s názvem Yosemite, jež přinese mimo jiné i větší propojení se systémem iOS.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. uz to bolo vyvratene Jimom Dalrymplom a jeho typickym „Nope“

    [odkaz]

  2. tias (neregistrovaný)

    Nečekám nic nového…. Po hodinkách a iPhone6 plus už prosím raději nic nového.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).