Sledujte nás na YouTube

Těšíte se na nové iPady? Oficiálního představení se pravděpodobně dočkáme 21. října

Mimo nové iPhony se letos očekává také představení nástupců současných iPadů, přičemž podle nejaktuálnějších informací by k tomu mělo dojít již 21. října. Připomeňme, že u starších verzí odhalení proběhlo 22. října v roce 2013, respektive 23. října v roce 2012 – v obou případech se jednalo o pátek a to samé platí i pro nyní spekulované datum. A co nové iPady přinesou?

 

Prozatím není k dispozici mnoho informací, dá se ale očekávat přítomnost nového procesoru A8, stejně tak by tablety měly obdržet čtečku otisků prstů. V kuloárech se také šušká o variantě se 12,2palcovým displejem, té se však nejspíše dočkáme později. Po konferenci by údajně měla být uvolněna nová verze OS X s názvem Yosemite, jež přinese mimo jiné i větší propojení se systémem iOS.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. McJobs (neregistrovaný)

    uz to bolo vyvratene Jimom Dalrymplom a jeho typickym “Nope”

    [odkaz]

  2. tias (neregistrovaný)

    Nečekám nic nového…. Po hodinkách a iPhone6 plus už prosím raději nic nového.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *