Domů » Bleskovky » Těšíte se na iPhone 13? Takhle má vypadat stylová Product Red edice

Těšíte se na iPhone 13? Takhle má vypadat stylová Product Red edice

S informacemi týkajícími se chystaného iPhonu 13 se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ať už jde o údajnou podobu, velikost předního výřezu či jiné detaily, rozhodně toho víme více, než by samotný Apple chtěl.

iphone 13 red 2
iPhone 13 v červené barvě

Tentokrát si nedávno zveřejněné rendery vzal na paškál leaker David Kowalski, který ve spolupráci s Coverpigtou.it „nabarvil“ chystaný iPhone 13 na červenou barvu. Alespoň za nás v redakci musíme říci, že červená barva iPhonu 13 opravdu sluší.

iphone 13 red 1
iPhone 13 v červené barvě

V případě iPhonu se červená barva pojí nejen s jistou exkluzivitou, ale také nese logo Product RED, což znamená, že část peněz z každého iPhonu putuje nadaci RED, jež se snaží zvýšit povědomí o nemoci HIV. Dá se tedy říci, že zakoupením červeného iPhonu přispíváte na dobrou věc, byť o efektivitě by se dalo polemizovat.

EXCLUSIVE: Apple iPhone 13 / 12S (Product) Red (complete look based on leaked CAD drawings)

Nepřehlédněte – Je modrá dobrá? Hledáme nejoblíbenější barvu smartphonu

O barevných variantách příštího iPhonu prozatím nic nevíme, nicméně by bylo zvláštní, kdyby Apple vynechal jednu z nejpopulárnějších edic.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

9 komentářů

 1. To změní rozložení jen proto, aby se mohly instagramerky chlubit fotkami u zrcadla s novým iPhonem nebo to má nějaký racionální důvod?

  • Důvod je ten, aby šel zapšklý_qam_ plácat svoje stížnosti do diskuze.

  • No ze zkušenosti musim říct ty holky většinou ani neví co to Product RED je. Ani je to moc nezajímá i když to teda na tom Jabku píšou.Pro ně je to prostě červený. Asi jako Ferrari F40 nebo Nottingham Forest. Ale třeba jsou na tom za hranicema jinak.

  • Tady si někdo sedí na vedení a nepochopil, že se bavím o jiném rozložení foťáků, ne product red… bože

  • Uz vidim tie titulky ohladne zavrstnej zmene designu. A ofce ta budu posielat k ocnemu ked to tam nevidis 👌

  • TomasSX1: Doporučuju jít brečet někam, kde těm plkům bude rozumět. Piš raději anglicky anebo táhni na nějaký ufňukaný .sk web.

  • Trafena husa zagagala 👌

 2. Kebyže tam dali M1, tak by som si určite kúpil.

 3. Zaujímavé ako hore nadomnou prebieha diskusia o rendry ktorý vytvoril boh vie kto a berie a to ako fakt, že tak bude vypadať… Nebude Apple nebude meniť dizajn to ste si za ti roky nevšimli?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).