Těšíte se na iPhone 13? Takhle má vypadat stylová Product Red edice

iphone 13 red 2

S informacemi týkajícími se chystaného iPhonu 13 se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ať už jde o údajnou podobu, velikost předního výřezu či jiné detaily, rozhodně toho víme více, než by samotný Apple chtěl.

Tentokrát si nedávno zveřejněné rendery vzal na paškál leaker David Kowalski, který ve spolupráci s Coverpigtou.it „nabarvil“ chystaný iPhone 13 na červenou barvu. Alespoň za nás v redakci musíme říci, že červená barva iPhonu 13 opravdu sluší.

iphone 13 red 1
iPhone 13 v červené barvě

V případě iPhonu se červená barva pojí nejen s jistou exkluzivitou, ale také nese logo Product RED, což znamená, že část peněz z každého iPhonu putuje nadaci RED, jež se snaží zvýšit povědomí o nemoci HIV. Dá se tedy říci, že zakoupením červeného iPhonu přispíváte na dobrou věc, byť o efektivitě by se dalo polemizovat.

EXCLUSIVE: Apple iPhone 13 / 12S (Product) Red (complete look based on leaked CAD drawings)

Nepřehlédněte – Je modrá dobrá? Hledáme nejoblíbenější barvu smartphonu

O barevných variantách příštího iPhonu prozatím nic nevíme, nicméně by bylo zvláštní, kdyby Apple vynechal jednu z nejpopulárnějších edic.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku