Domů » Bleskovky » Je modrá dobrá? Hledáme nejoblíbenější barvu smartphonu

Je modrá dobrá? Hledáme nejoblíbenější barvu smartphonu

Ať si to chceme přiznat či nikoli, barva chytrého telefonu hraje při výběru poměrně zásadní roli. Výrobci si toho jsou vědomi a velmi často k tradičním barvám, jako je černá a bílá, přimíchají také odvážnější kombinace. Ti úplně nejodvážnější se poté pouští do různých barevných přechodů a efektů olejové skvrny, které dokáží konzervativce nadzvednout ze židle.

smartphones
Ilustrační obrázek

Já osobně jsem spíše konzervativní a sahám po tmavých barevných variantách, nicméně Nokii Lumii 820 jsem kdysi zakoupil se žlutým krytem, nástupce Lumii 830 s krytem zeleným a na současném telefonu často nosím pouzdro modré barvy. Nás v redakci zajímá, jak jste na tom vy, naši čtenáři.

Jakou barvu chytrého telefonu preferujete?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Preferujete spíše konzervativní barevnou paletu, nebo se rádi odvážete a sáhnete po netradiční barvě? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

11 komentářů

 1. Modrá ok, ale gradientní? Je vidět, že lidi nemají absolutně vkus.

  • Gradientní ok, ale modrá? Je vidět, že lidi nemají absolutně vkus.

  • Ani gradientní ani modrá není OK. Mobil má být černý, v krajním případě bílý nebo stříbrný. Ani TV si nikdo nekoupi gradientní modř.

  • Anonym: Smartphone má být takový, jaký si ho lidé kupují…

 2. Chtel bych temne cervenou, ale ta se moc bedela, takze mam vetsinou modrej, spis tmave modrej

 3. Hlasuji pro „jiné“. Mě se líbí design bílého RogPhone 5, to je za mě nejhezčí telefon dneška. Naopak iphony jsou nuda děsná.

 4. mě se líbí ten žlutej realme 8 pro co světélkuje, ale ten tady bohužel český zastoupení vůbec neprodává.

 5. Já preferuji černou barvu ale nejvíc se mě líbí červená barva a pak potom růžová. Aspoň je to nějaká menší změna . Ale nejvíc se zaměřuji na design a pak funkce a hlavně na interní paměť telefonu .

 6. Není jedno jakou barvu má telefon ? 😅 ať si každý koupí takovou jaká se mu líbí 😊 za barvu auta nebo oblečení vás také nikdo neodsuzuje 💪

 7. Já mívám bílou nebo stříbrnou, ale docela se mi líbí zelená, u LG Velvet jsem váhal mezi bílou a zelenou, ale nakonec jsem si vybral bílou. Mi 11 Lite 5G vypadá v barvě Mint Green dobře.

 8. Poslední 3 telefony jsem měl zelený. Když je takhle barva k mání tak jdu vždycky do ní, ale jinak mi to je ve výsledku úplně jedno…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).