Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat iPhone 13: menší výřez a upravené fotoaparáty

Takhle má vypadat iPhone 13: menší výřez a upravené fotoaparáty

Představení nových iPhonů se nezadržitelně blíží, s čímž souvisí také větší množství různých úniků informací o chystaných modelech. Tentokrát se důvěryhodný zdroj svěřil webu MySmartPrice, který zveřejnil sérii renderů chystaného iPhone 13. Na jaké novinky se můžeme těšit?

iphone 13 EXCLUSIVE FIRST LOOK
Bude takto vypadat iPhone 13?

Z 3D modelu jsou patrné především dvě věci. První z nich je menší výřez v displeji, který ukrývá přední fotoaparát, nezbytné senzory a odemykání Face ID. To až takovým překvapením není, neboť o menším výřezu se čile spekuluje už nějaký ten pátek.

Druhou drobnou změnou je pozice zadních fotoaparátů, které již nejsou přímo pod sebou. Jinak se potvrzuje design, který v případě iPhonu 13 má zůstat takřka nezměněn. Není se čemu divit, neboť současná generace iPhonu 12 prošla výraznou designovou proměnou. Rozměry by poté měly být 46,7 × 71,5 × 7,6 mm, tedy nikterak zásadně odlišné.

Nepřehlédněte – iPhone 13: uznávaný analytik prozrazuje detaily o fotoaparátech

Chystaného iPhonu 13 se s nejvyšší pravděpodobností dočkáme na podzim letošního roku. Počítat můžeme jak s klasickou variantou, tak s modelem s přídomkem Pro. Je rovněž pravděpodobné, že Apple nezařadí do svého portfolia model mini, který se příliš dobře neprodává.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Tohle jako fakt někdo kupuje, od iPhonu 7/8 se na to nedá koukat…

    • Docela dost no. Myslím, že zákazníci to víc používaj než že by na to jenom koukali. Nepoužitelná těžítka na koukání produkuje Asie.

    • azia produkuje skoro vsetky mobily

  2. Nemůžu pochopit jak někdo může konstatovat, že „současná generace iPhonu 12 prošla výraznou designovou proměnou“. Ať koukám jak koukám, tak podle mého názoru teda už čtyři roky naopak k žádné „výrazné“ vzhledové změně nedošlo. Pan redaktor by si měl zajít na oční a nepodporovat tento neoprávněný hype kolem firmy Apple, je to ostuda. Kdyby Apple byl člověk, který ráno udělal hezký kulatý výměšek, tak se o tom bude v médiích psát snad jako o výrazném počinu, neskutečný. Trošku mi to připomíná chválení dětí v pomocné škole za nic.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).