Domů » Bleskovky » Televize nebo obraz? Samsung The Frame umí být obojím. Známe české ceny

Televize nebo obraz? Samsung The Frame umí být obojím. Známe české ceny

Není televizor, jako televizor, alespoň pokud dojde na ty nejdražší kousky. Česko je od září další ze zemí, kde Samsung začal prodávat lifestylový televizor The Frame, který má dvě podoby. Když je zapnutý, jde o standardní televizor, po vypnutí se změní na obraz. Těší nás, že můžeme českým zákazníkům nabídnout televizor The Frame, který se stane novým uměleckým dílem v jejich domácnostech, uvedl Martin Huba, produktový manažer společnosti Samsung pro televizory.

Samsung The Fame 3

The Frame disponuje QLED panelem, který dokáže zobrazit vyšší kontrast, hlubší a tmavší černé odstíny, pokrýt 100 % barevného prostoru při jakékoliv úrovni jasu a netrpí vypalováním obrazu. Rám obrazovky tvoří skutečná rámová konstrukce, jaká se používá k zarámování obrazů, která je navíc vyměnitelná. Na výběr jsou čtyři barevné dekory – hnědá, béžová, bílá a černá. Cena vyměnitelného rámečku je 2 490 Kč v případě úhlopříček 43 a 49 palců a 3 490 pro 55 a 65 palcovou obrazovku.

Místo televize můžete mít svůj oblíbený obraz

Pokud se televizor The Frame právě nepoužívá ke sledování televizního vysílání nebo filmů, zobrazuje v Režimu umění dokonalé fotoreprodukce obrazů nebo umělecké fotografie. Ve speciálním obchodě s uměleckými díly pro televizi The Frame s názvem Art Store najdete více než 1 000 uměleckých děl z galerie Uffizi v Itálii, muzea Vincenta Van Gogha v Nizozemsku, muzea Te Papa na Novém Zélandu, Muzea výtvarného umění v Budapešti či z královské sbírky Velké Británie. Nechybí ani chytrý asistent Bixby.

Samsung The Frame 4

Na českém trhu je televizor Samsung The Frame k dispozici od 16. září za doporučené ceny 24 990 Kč (43 úhlopříčka), 29 990 Kč (49 úhlopříčka), 34 990 Kč (55 úhlopříčka) a 44 990 Kč (65 úhlopříčka).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.