Domů » Články » Telefony značky Meizu už je možné zakoupit v ČR: Jaké jsou ceny jednotlivých modelů?

Telefony značky Meizu už je možné zakoupit v ČR: Jaké jsou ceny jednotlivých modelů?

Meizu je dalším z čínských výrobců, který se těší velké oblibě také na území Evropy. Jejich prodej byl prostřednictvím distributora zahájen také v České republice, levné ale rozhodně nebudou.

Xiaomi, Oppo, Meizu a další čínské značky se v poslední době stávají v Evropě velmi populární a velký zájem o jejich modely je také v České republice. Společnost Notia s.r.o., která je výhradním dovozcem oblíbeného Powerballu, nyní na našem území začíná prodávat také telefony značky Meizu, a to prostřednictvím nově spuštěného e-shopu na adrese MeizuMX.cz. V tuto chvílí nabízí pouze jeden model, a to hned ten nejvýkonnější – Meizu MX3 v několika paměťových variantách.

- - -

Meizu MX3 je dostupný v černé a bílé verzi. Nejlevnější 16GB verze se prodává za 11 990 Kč a oproti dražším sourozencům se také liší tím, že v hardwarové výbavě nenajdeme podporu technologie NFC. Ta je výsadou pouze u modelů s 32 GB (12 990 Kč a 64 GB (13 990 Kč) interní paměti. Pro nejnáročnější uživatele se nabízí 128GB verze, kterou pořídíte za 17 990 Kč (všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH) a distributor samozřejmě poskytuje dvouletou zákonnou záruku a servis.

V současné době jsou skladem 16GB, 32GB a 64GB varianty, 128GB verze bude k dispozici zhruba do jednoho týdne. Dodání distributor slibuje do 3 až 5 dnů, případně je možný osobní odběr v ulici Blanická 16 na Praze 2.

- - -

 - - -

V nabídce by se brzy měly objevit i další modely a v plánu je i celá řada originálního příslušenství od Meizu (ochranná pouzdra, sluchátka, kabely…). My v redakci aktuálně model Meizu MX3 testujeme a brzy vám nabídneme plnohodnotnou recenzi, do té doby se můžete podívat na náš videopohled.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments