Domů » Články » Telefony značky Meizu už je možné zakoupit v ČR: Jaké jsou ceny jednotlivých modelů?

Telefony značky Meizu už je možné zakoupit v ČR: Jaké jsou ceny jednotlivých modelů?

Meizu je dalším z čínských výrobců, který se těší velké oblibě také na území Evropy. Jejich prodej byl prostřednictvím distributora zahájen také v České republice, levné ale rozhodně nebudou.

Xiaomi, Oppo, Meizu a další čínské značky se v poslední době stávají v Evropě velmi populární a velký zájem o jejich modely je také v České republice. Společnost Notia s.r.o., která je výhradním dovozcem oblíbeného Powerballu, nyní na našem území začíná prodávat také telefony značky Meizu, a to prostřednictvím nově spuštěného e-shopu na adrese MeizuMX.cz. V tuto chvílí nabízí pouze jeden model, a to hned ten nejvýkonnější – Meizu MX3 v několika paměťových variantách.

- - -

Meizu MX3 je dostupný v černé a bílé verzi. Nejlevnější 16GB verze se prodává za 11 990 Kč a oproti dražším sourozencům se také liší tím, že v hardwarové výbavě nenajdeme podporu technologie NFC. Ta je výsadou pouze u modelů s 32 GB (12 990 Kč a 64 GB (13 990 Kč) interní paměti. Pro nejnáročnější uživatele se nabízí 128GB verze, kterou pořídíte za 17 990 Kč (všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH) a distributor samozřejmě poskytuje dvouletou zákonnou záruku a servis.

V současné době jsou skladem 16GB, 32GB a 64GB varianty, 128GB verze bude k dispozici zhruba do jednoho týdne. Dodání distributor slibuje do 3 až 5 dnů, případně je možný osobní odběr v ulici Blanická 16 na Praze 2.

- - -

 - - -

V nabídce by se brzy měly objevit i další modely a v plánu je i celá řada originálního příslušenství od Meizu (ochranná pouzdra, sluchátka, kabely…). My v redakci aktuálně model Meizu MX3 testujeme a brzy vám nabídneme plnohodnotnou recenzi, do té doby se můžete podívat na náš videopohled.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Vyjdou pekne draze po te dovozni prirazce.

  • draon (neregistrovaný)

   1) vítej v česku

   2) proč by to někdo prodával tak levně, když to lidi koupí za tu cenu

   3)který prodejce prodává svůj vlajkový model v eu tak levně? (vynechme nexus, kde počítají se zisky z play store a reklamy, což výrobci hw nemůžou)

 2. Fore (neregistrovaný)

  Myslím, že ta cena za 16GB model je poměrně adekvátní.

 3. 11 990 za 16GB je možno, ale len 2000Kč za 64 GB je fajn(oproti inému vyrobcovi ktorý si pýta za pamäť 2x toľko)

 4. karloss (neregistrovaný)

  proč bych to měl koupit za 12 když je be čj obědnam si třeba tu 16 rovnou v čině a dam za ni jen 9000 a bez starosti mam na něj sice jen rok zaruku což mě osobně je jedno pač telefon měním velice často

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).