Domů » Bleskovky » Taylor Wimberly: Další generaci telefonu Nexus bude vyrábět Motorola

Taylor Wimberly: Další generaci telefonu Nexus bude vyrábět Motorola

Taylor Wimberly, jeden z nejznámějších autorů píšících o Androidu, málokdy zveřejnuje informace, ke kterým má přístup. Ale když už se k tomu v minulosti odhodlal, tak měl pravdu. Jeho poslední zprávou je, že další telefon řady Nexus bude vyrábět Motorola a nebude se jednat o „čistou“ variantu Moto X, ale o zcela jiné zařízení. Více informací bohužel neprozradil. První Nexus vyrábělo HTC, další dvě generace Samsung a poslední LG. Obecně se očekávalo, že letošní generaci opět vyrobí LG a bude postavená na základě modelu G2, podobně jako loňský Nexus 4 vycházel z modelu Optimus G.

 
Poslední čtyři generace telefonů Nexus


Jestli bude další Nexus opravdu vyrábět Motorola, která patří Googlu, bude se jednat o důraznou zprávu pro všechny ostatní výrobce zařízení s Androidem. Nesmíme zapomínat, že výroba zařízení Nexus neprobíhá v izolaci. Jedná se o celý proces, ve kterém Google a výrobce postupují společně. Pokud má Taylor Wimberly pravdu, pak informace o pevné hranici mezi Googlem a Motorlou nebude zcela pravdivá. Bude zajímavé sledovat reakce ostatních výrobců zařízení s Androidem.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

David Podzimek

5 komentářů

  1. Mario (neregistrovaný)

    No pokial bude Motorola i s Nexusom 5 ignorovat Europu, tak prechadzam na Blackberry po 3 Nexusoch v rade.

  2. JanKusaZusa (neregistrovaný)

    Proc v USA, prodavaj se bezne u nas…

  3. JanKusaZusa (neregistrovaný)

    Ano nejdou, ale kolega vyse psal o Nexus rade a pokud se nepletu, tak Nexusy se u nas prodavaji uz od 1. verze (HTC) i kdyz bohuzel ne pres Google Play. V USA se daji koupit navic jeste edice S4ky a HTC ONE s vanilkovym Androidem…to je pravda.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *