Tarify Vodafone Red: Neomezené volání s výhodnějšími daty a roamingem

Vodafone dnes představil pět neomezených tarifů Red pro osobní i firemní využití. Na své by si měl přijít každý a nejvyšší dva dokonce zohledňují roaming.

Vodafone navazuje na nedávno představené „dočasné“ tarify Neomezené volání do všech sítí a Neomezené volání v síti a přichází s pěticí srozumitelnějších tarifů Red. Tyto tarify Vodafone používá po celém světě a postupně je integruje ve vybraných zemích. Zajímavé je, že k neomezeným tarifům bude i nadále možné pořídit si zvýhodněný telefon.

Vyšší tarify budou navíc zahrnovat 1 000 minut na volání do zahraničí a tarif Red Premium také 600 minut a 300 MB dat v roamingu. Nové neomezené tarify si budou moci aktivovat firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu od 27. května. Uvedené ceny platí při úvazku na 24 měsíců, účtování je 1 + 1. 

Red tarify pro běžné uživatele

Red tarify pro firemí použití

K tarifům bude možné pořídit si chytré telefony za zvýhodněné ceny, konkrétně budou k dispozici tyto modely, které se zohlední ve formě měsíčního příplatku k vybranému tarifu. Zákazníci, kteří v minulosti přešli na „dočasné“ neomezené tarify Vodafonu jsou automaticky se svým tarifem převedeni na nový Red, nicméně cenové podmínky jim zůstávají stejné a ve výsledku se jim tedy navýši data.

Vodafone k novým tarifům poskytuje následující výhody 

  • neomezené volání od 249 Kč v základní nabídce
  • zvýhodněné telefony ke všem tarifům
  • sleva 50 % na datovou SIM kartu
  • volné minuty na volání do zahraničí a v roamingu u nejvyšších tarifů
  • tarifikace 1+1
  • balíčky pro firemní zákazníky zahrnují neomezené volání v rámci firmy
  • základní zabezpečení telefonu zdarma

Zabezpečení telefonu

Pro firemní zákazníky Vodafone připravil službu s názvem Mobilní zabezpečení, která je zdarma u dvou nejvyšších Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny operační systémy (Android, iOS a Windows Phone 7, verze pro Windows Phone 8 se plánuje). Služba nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Dalšími funkcemi jsou antivirový program pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem. 

Pro nefiremní zákazníky, kteří používají telefon s operačním systémem Android, nabízí operátor zdarma základní verzi aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací je také možné na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Volání a data v zahraničí u neomezenýh tarifů 

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1 499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu. U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat. 

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích: Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

 

Volání do zahraničí: Tarify Red se vším všudy a Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí: USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku