Domů » Bleskovky » Tapatalk mění licenční politiku: Za Pro verzi zaplatíte, základní bude zdarma

Tapatalk mění licenční politiku: Za Pro verzi zaplatíte, základní bude zdarma

Tapatalk mírně upravil značení jednotlivých verzí svého klienta. Základní verze je nyní zdarma, varianta s označením HD byla přejmenována na Tapatalk Pro a autoři prodávají za necelých 60 Kč. Tato změna se týká nejen platformy Android, ale i iOS, kde Pro verze stojí zhruba 75 Kč.

Placená varianta navíc nabízí vestavěný editor obrázků pro lepší vkládání do diskuzních fór, neomezené sdílení obrázků (bez Tapatalk watermarku) a lepší optimalizaci pro tablety. A především zakoupením plné verze podpoříte autory v dalším vývoji. Dobrou zprávu máme i pro uživatele platformy Windows Phone, kde existuje pouze jedna verze, která ještě před několika týdny byla placená, ale následně ji autoři také začali poskytovat zdarma.

- -
free / placená

- -
free / placená

Pokud o Tapatalku slyšíte poprvé, stručně vám jej představím. Jedná se o nástroj, skrze který můžete přistupovat do podporovaných diskuzních fór. V databázi najdete desítky českých webů a nechybí mezi nimi ani SmartMania.cz. Pro aktivní diskutéry je Tapatalk nutností a ostatním jej doporučujeme minimálně vyzkoušet.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Hlavne ať pořádně udělají WP app, stojí za nic v současné podobě.

  2. Mě to celkem štve, protože stejně jako hromada dalších lidí jsem měl koupený původní Tapatalk a teď ho mám kupovat znovu? Nevím, proč lidem, kteří ho měli nedali rovnou PRO verzi. Navíc mi přijde, že je tak 10x pomalejší než původní verze. Někdy se mi některá vlákna načítají extrémně dlouho.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).