Takto má vypadat modulární Moto Z4 Play. Zaujme 48Mpx fotoaparátem

I letos bychom se měli dočkat nových modulárních smartphonů značky Motorola. Základním modelem bude model Moto Z4 Play, který si kvůli zachování kompatibility s příslušenstvím Moto Mods musí ponechat stejné tvary jako jeho předchůdci, to však neznamená, že nemůže dojít k designovým změnám.

blank

Velký displej s výřezem

Neoficiální rendery z dílny @OnLeaks odhalují roztažení displeje přes větší část přední plochy, úhlopříčka má údajně narůst na 6,22 palců. Do AMOLED panelu má být integrovaná čtečka otisků prstů, uprostřed horní strany najdeme kapkovitý výřez pro umístění selfie kamerky. Na zádech nemá tradičně chybět rozměrný kruhový fotomodul, který se stane domovem pro jednočočkový fotoaparát postavený na 48Mpx snímači od Q Technology.

Moto Z4 Play má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 675 spárovaný se 4/6 GB RAM, vnitřní úložiště má uživateli poskytnout prostor 64 nebo 128 GB. Očekávat také máme 3 600mAh baterii a nejnovější Android 9.0 Pie. Premiéra je očekávaná někdy v první polovině roku, v příštím týdnu se však dočkáme odhalení nových telefonů řady Moto G7.Nepřehlédněte

Moto G7 na tiskových snímcích: spousta modelů a barev

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku