Domů » Bleskovky » Moto G7 na tiskových snímcích: spousta modelů a barev

Moto G7 na tiskových snímcích: spousta modelů a barev

Společnost Lenovo na veletrh MWC přiveze novou řadu smartphonů Moto G7. Budou ji tvořit celkem čtyři modely s různou výbavou a zaměřením. Na Twitteru se objevily obrázky všech modelů ve všech barvách, kromě toho máme i několik informací o výbavě a očekávaných cenách.

Moto G7 Play

Nejlevnější má být Moto G7 Play, v Evropě údajně bude stát 149 EUR (asi 3 800 korun). Telefon bude mít 5,7″ displej s širokým výřezem nahoře a poměrně tlustou bradou dole. Vzadu nebude chybět typický kruhový fotomodul, který však bude ukrývat pouze jednu čočku 13Mpx fotoaparátu a LED blesk. Pod fotomodulem najdeme logo Motorola s integrovanou čtečkou otisků prstů. To má být společným prvkem všech modelů řady G7.

Moto G7 Play má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 632 ve spolupráci s pouhými 2 GB RAM. Akumulátor nabídne kapacitu 3 000 mAh, telefon má být nabízen ve dvou barvách – zlaté a černé.

Moto G7

U základního modelu dojde k redukci brady i horního výřezu, který bude mít pouze kapkovitý tvar. Ve vystupujícím fotomodulu na zádech najdeme hned dvě čočky fotoaparátu, pod nimi pak LED blesk.

Základní Moto G7 bude pohánět výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 660, bude se jednat o nejkonzervativnější telefon z celé čtveřice – nabízen má být pouze v černé a bílé barvě.

Moto G7 Plus

Třetí model v řadě bude základnímu Moto G7 podobný, a to jak tvarem výřezu nad displejem, tak uspořádáním prvků ve fotomodulu. Patrně se tak bude jednat o stejný model, možná s větším displejem.

Moto G7 Plus má pohánět stejný čipset Qualcomm Snapdragon 660, telefon bude nabízen v modré a červené barvě.

Moto G7 Power

Poslední model bude klást důraz především na výdrž, bude tak mít tlustší tělo, ze kterého nebude tolik vyčnívat fotomodul, v němž najdeme pouze jednu čočku fotoaparátu a LED blesk. Moto G7 Power dostane displej s širokým výřezem.

Mozkem Moto G7 Power má být starší čipset Qualcomm Snapdragon 625, akumulátor má mít kapacitu 5 000 mAh a podporu rychlého dobíjení. Cena telefonu má být stanovena na 209 EUR (asi 5 400 korun), nabízen bude v černé a fialové barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. SD625, to už není ani vtipné…

  2. Dalai zbytecna varka telefonu…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).