Domů » Bleskovky » Takto bude vypadat prostředí One UI na hodinkách Samsung Galaxy Watch Active

Takto bude vypadat prostředí One UI na hodinkách Samsung Galaxy Watch Active

Samsung v příštím týdnu představí kromě smartphonů i nové hodinky Galaxy Watch Active. Jejich vzhled i základní parametry již známe, díky nově uniklé sérii renderů se můžeme podívat i na jejich prostředí. Operačním systémem zůstane Tizen OS, ovšem dostane nový kabátek, aby ladil s novým prostředím One UI na telefonech.

Tmavé prostředí a nové funkce pro sportovce

Obrázky odhalují tmavé prostředí, což by mělo napomoci zvýšené výdrži na jedno nabití. Jelikož hodinky přijdou o otočnou lunetu, budou se ovládat přes dotykový displej a dvojici tlačítek na pravé straně.

Jelikož se jedná o sportovní hodinky, připravuje Samsung pro sportovce několik inovací. Podobně jako Apple Watch například nebude nutné „odpalovat“ start jednotlivých aktivit, hodinky vybrané aktivity automaticky poznají a zahájí jejich sledování samy. Mezi podporovanými sporty bude i plavání, hodinky mají být vodotěsné až do 50 metrů.

Galaxy Watch Active také dostanou funkci nepřetržitého sledování srdeční frekvence s upozorněním na jakékoliv abnormality.

Samsung své nové hodinky představí příští týden 20. února na akci Unpacked, společně s nimi budou představeny smartphony Galaxy S10, ohebný smartphone Galaxy Flex a nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).