Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Sport dorazí ve čtyřech barvách. Takto budou vypadat

Samsung Galaxy Sport dorazí ve čtyřech barvách. Takto budou vypadat

Samsung zanedlouho představí nové sportovní hodinky nazvané Galaxy Sport. Před dvěma dny jsme je měli možnost spatřit ve stříbrné barvě, barevných variant však bude mnohem více.

Podle nových renderů ze serveru TigerMobiles.com se můžeme těšit minimálně ještě na černou, tyrkysovou a růžovou variantu. Ve všech případech bude tělo hodinek vyrobeno z kartáčovaného kovu, náramek pak bude pryžový. Render růžového modelu odhaluje poměrně široký rámeček okolo kruhového OLED panelu, na kterém poběží prostředí systému Tizen OS.

Nové hodinky budou pravděpodobně odhaleny společně se smartphony Galaxy S10 v San Francisu 20. února.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).