Domů » Bleskovky » Takhle mají vypadat letošní iPhony. Prohlédněte si je na první fotografii

Takhle mají vypadat letošní iPhony. Prohlédněte si je na první fotografii

Představení nových iPhonů už je za dveřmi a pro Apple je čím dál tím těžší udržet všechny údaje pod pokličkou. Tentokrát se svým únikem přispěl známý leaker Sonny Dickson, který na sociální síti Twitter sdílel rovnou čtveřici maket, které obchodníci používají pro vystavení do vitrín a výrobci příslušenství podle nich vytvářejí pouzdra.

iphone 13 lineup dummy models
Makety příští generace iPhonu

Po designové stránce se nejedná o nikterak výraznou odchylku jak od již uniklých podob, tak především od předchozích modelů iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Co nám ovšem makety prozradily, je podoba modulu s fotoaparáty, který potvrzuje jiné rozložení čoček u menších modelů. Větší modely dostanou stejné rozložení jako aktuální iPhony, nicméně jejich fyzický rozměr se zvětší.

Moduly mají být rovněž tlustší, což napovídá použití stabilizace napříč všemi chystanými modely příštího iPhonu. V případě variant Pro a Pro Max se také spekuluje o vylepšení širokoúhlého senzoru. Otázkou též zůstává, jak se vlastně chystané iPhony budou jmenovat. Podle posledních informací totiž Apple chystá přeskočit číslovku 13, která by mohla některé zákazníky odradit.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. No, je vidět že designéři u Applu se za ten rok hodně nadřeli.

  2. Velká cihla s „velkým bratrem“.Tohle si koupí je jen namachrovaný puberťák anebo ti méně náročnější s IQ pod 100.

    • Neřekl bych, že když napíšeš takovýhle komentář, že máš IQ vyšší než 100. Takže ani mezi zákazníky Androidu to očividně nebude nikterak žhavé ;-)

  3. Slušný bradavice…

  4. pro LGBT komunitu dobry

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).