Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » Tajné PocketPC O2 Mars: Návštěvník z jiné planety

Tajné PocketPC O2 Mars: Návštěvník z jiné planety

O2 MarsNa webu MyPDAcafe.com se objevily tajné fotografie několika chystaných Windows Mobile zařízení. Nás bude ale nejvíce zajímat PocketPC O2 Mars, u kterého by se na první pohled mohlo zdát, že se jedná jen o další klon HTC TyTNa/Hermese, ale není tomu tak. Operátor O2 má navíc ve své nabídce XDA Triona, k čemu by tedy byl jen další překrytovaný TyTN?

Hardwarové parametry TyTNa a tajného Marse jsou téměř totožné, Mars má pouze silnější procesor, a sice Intel Bulverde s frekvencí 520Mhz. Je možné, že si O2 nechala od HTC vyrobit speciální verzi Hermese se silnějším procesorem, ale to jsou jen spekulace. Žádné další informace nejsou v tuto chvíli známy.

Tip: Přečtěte si naši recenzi HTC TyTNa !

1

2

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Kato (neregistrovaný)

    To s tou „upravenou“ verzi je celkem pravdepodobne – O2 miva ve zvyku upgradovat zarizeni – viz XDA IIi a to same udelali tusim i u XDA Mini S (ala Wizarda/Varia) – ale tim si nejsem uplne jistej.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel