Tajemné OnePlus Ace v benchmarku. Dostane 150W nabíjení?

Realme GT Neo3 Le Mans 4

Před pár dny upozornil známý leaker Digital Chat Station na sociální síti Weibo na chystaný smartphone s označením OnePlus Ace. Svou informaci doprovodil také několika údajnými fotografiemi zařízení a také specifikacemi. Ty se nyní potvrdily v benchmarku Geekbench 5, kde se OnePlus Ace objevil pod identifikačním kódem PGKM10.

oneplus ace benchmark
Výsledky OnePlus Ace z benchmarku Geekbench 5

Smartphone získal úctyhodných 962 bodů na jednom jádru a 3 819 bodů na více jádrech, což naznačuje použití čipsetu MediaTek Dimensity 8100. Mezi další potvrzené specifikace patří 12 GB RAM, tudíž by se mělo jednat o pořádně výkonnou mašinu. Samozřejmost představuje operační systém Android 12. Digital Chat Station ještě dříve zmínil přítomnost 6,7″ AMOLED panelu s rozlišením Full HD+, 120Hz obnovovací frekvencí a miniaturním výřezem pro selfie kameru uprostřed. Věděli jsme i o 50Mpx hlavním (s optickou stabilizací obrazu), 8Mpx širokoúhlém a 2Mpx makro fotoaparátu. Spekuluje se také o nasazení 150W rychlého nabíjení, se kterým by OnePlus vypálilo konkurenci rybník.

Pokud vám jsou zmíněné specifikace povědomé, tak to není náhoda – podle odhadů se má jednat o model vycházející z Realme GT Neo 3. Kdy se OnePlus Ace představí veřejnosti a zda se dostane také do našich končin není pro tuto chvíli známo.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku