Tajemné LG E940: Android 4.1, Snapdragon S4 Pro a 5″ fullHD displej

V databázi výsledků populárního GLBenchmarku se mobilním slídilům podařilo objevit zatím nepředstavený smartphone od LG s kódovým označením E940. Soudě podle hardwarových specifikací se bude jednat o velmi dobře vybavený model korejského výrobce, nad kterým jistě zaplesá nejedno srdce mobilního nadšence. O zobrazovací schopnosti se bude starat dotykový panel s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Rozměr úhlopříčky je prozatím tajemstvím, nicméně je velice pravděpodobné, že bude činit 4,99“.

   

Ačkoliv v tabulce chybí informace o použitém procesoru, lze z přítomnosti grafického akcelerátoru Adreno 320 jednoduše vydedukovat, že na základní desce nalezl své místo Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz. Smartphone v době testu běžel na operačním systému Android ve verzi 4.1.2. To je zatím vše, co v tuto chvíli o tajemném LG víme. Osobně však tipuji, že další informace na sebe nenechají dlouho čekat.  

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku