Tajemné HTC s Androidem a pětipalcovým displejem na prvních snímcích

Ačkoliv na tom není společnost HTC v poslední době po finanční stránce dvakrát nejlépe, tak i přesto nezanevírá na vývoj špičkově vybavených smartphonů. Alespoň tak se to jeví po nedávno uniklých snímcích, na kterých se údajně nachází nový vlajkový model tchajwanského výrobce. Z přiložených fotografií je na první pohled patrné, že tajemné zařízení disponuje jednolitou konstrukcí uni-body s červenými akcenty. Zákulisní informace praví, že se jedná o nadcházející vlajkovou loď HTC, která by měla spatřit světlo světa do konce letošního roku.

Další indicie se vztahují k použitému displeji, který by měl disponovat úhlopříčkou 5“ a velmi jemným rozlišením 1080 x 1794 pixelů. Pod jednolitým tělem se má úkrývat čtyřjádrová varianta procesoru Snapdragon S4 od Qualcommu a grafický akcelerátor Adreno 320. Poslední zprávy též říkají, že by se mohlo jednat o vylepšenou verzi modelu One X+ či na zakázku upravenou variantu pro jednoho z amerických operátorů. Další informace prozatím zůstávají zahaleny tajemstvím.

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku