Domů » Bleskovky » T-Mobile začal nabízet neomezený tarif za 749 Kč

T-Mobile začal nabízet neomezený tarif za 749 Kč

T-Mobile rovněž zareagoval na nabídku neomezených tarifů operátorů O2 a Vodafone. Za 749 Kč při úpisu smlouvy na 2 roky si zákazníci mohou pořídit neomezené volání, SMS a 1 GB dat. Kromě tohoto tarifu jsou k dispozici další dva:

 • Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273 Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
 • U tarifu „S námi 590“ obsahuje měsíční poplatek 472 Kč ve variantě HIT 220 minut volání a 100 SMS do všech sítí, 300 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
 • V neomezeném tarifu „S námi síť nesíť“ za 749 Kč měsíčně získá zákazník neomezené volání a SMS do všech sítí plus 1 GB dat (prozatím bez možnosti zakoupení telefonu).

-

Tato nabídka platí při podpisu nové smlouvy, prodloužení stávající smlouvy, změně tarifu nebo přenosu čísla. V tuto chvíli je možné neomezený tarif aktivovat na značkových prodejnách operátora. Všechny zbývající tarify zůstávají v platnosti.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

10 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  20 MB ? neeeeee :D

  • Johny (neregistrovaný)

   HAHAHAHAHA :D fakt že to myslí vážně :D No to du do kolen :D

   Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273 Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.

 2. Hm, čekal bych, že když už přišli s nabídkou „neomezených“ tarifů jako poslední, tak že je nastaví nejvýhodněji… hmm, to by tady ale nesměl bejt kocourkov :D

 3. Tak nechci nic říkat, ale pro lidi mladší 26 let je stejně nejvýhodnější ten tarif od O2 za 699Kč.. To se Tmobile moc nepředvedl..

 4. Pro nás pohodlné a líné jsou nové revoluční a neomezené tarify všech tří operátorů úlevou – nemusíme se bát, že bychom snad mazali k operátorovi něco měnit.

 5. T-Mobile neprekvapil,nejhorsi nabidka ze vsech a s volnymi daty je to vysmech u vsech.

 6. Oni si ještě hrajou na volání ve špičce a mimo ? Jsem myslel že tohle už nikde nemají

 7. Myslím, že teraz máte flat v ČR lacnejší ako u nás na SR. Ja platím za flat SMS, volania a internet 35€, čo je 900KČ. A flat internet = 2GB a potom spomalenie.

 8. T-Mobilu se nabízet takovýto tarif vidmo vůbec nechtělo!!! Vím, proč jsem u Vodafonu :-)

 9. Je to jednoduchý, komu stačí to co se ofiko nabízí tak se s tím smíří, jiní budou nadávat a jiní zvednou telefon a domluví si výrazně lepší podmínky. Jasně taky bych chtěl, aby byly ty lepší podmínky rovnou, ale jak se říká – líná huba – holý neštěstí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).