Sledujte nás na YouTube

T-Mobile začal nabízet neomezený tarif za 749 Kč

T-Mobile rovněž zareagoval na nabídku neomezených tarifů operátorů O2 a Vodafone. Za 749 Kč při úpisu smlouvy na 2 roky si zákazníci mohou pořídit neomezené volání, SMS a 1 GB dat. Kromě tohoto tarifu jsou k dispozici další dva:

 • Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273 Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
 • U tarifu „S námi 590“ obsahuje měsíční poplatek 472 Kč ve variantě HIT 220 minut volání a 100 SMS do všech sítí, 300 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
 • V neomezeném tarifu „S námi síť nesíť“ za 749 Kč měsíčně získá zákazník neomezené volání a SMS do všech sítí plus 1 GB dat (prozatím bez možnosti zakoupení telefonu).

-

Tato nabídka platí při podpisu nové smlouvy, prodloužení stávající smlouvy, změně tarifu nebo přenosu čísla. V tuto chvíli je možné neomezený tarif aktivovat na značkových prodejnách operátora. Všechny zbývající tarify zůstávají v platnosti.

Michal Javůrek

10 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  20 MB ? neeeeee :D

  • Johny (neregistrovaný)

   HAHAHAHAHA :D fakt že to myslí vážně :D No to du do kolen :D

   Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273 Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.

 2. Alamaster (neregistrovaný)

  Hm, čekal bych, že když už přišli s nabídkou “neomezených” tarifů jako poslední, tak že je nastaví nejvýhodněji… hmm, to by tady ale nesměl bejt kocourkov :D

 3. NextTee (neregistrovaný)

  Tak nechci nic říkat, ale pro lidi mladší 26 let je stejně nejvýhodnější ten tarif od O2 za 699Kč.. To se Tmobile moc nepředvedl..

 4. Standa (neregistrovaný)

  Pro nás pohodlné a líné jsou nové revoluční a neomezené tarify všech tří operátorů úlevou – nemusíme se bát, že bychom snad mazali k operátorovi něco měnit.

 5. htcjirka (neregistrovaný)

  T-Mobile neprekvapil,nejhorsi nabidka ze vsech a s volnymi daty je to vysmech u vsech.

 6. PITT (neregistrovaný)

  Oni si ještě hrajou na volání ve špičce a mimo ? Jsem myslel že tohle už nikde nemají

 7. janac_marek (neregistrovaný)

  Myslím, že teraz máte flat v ČR lacnejší ako u nás na SR. Ja platím za flat SMS, volania a internet 35€, čo je 900KČ. A flat internet = 2GB a potom spomalenie.

 8. WhiteFaust (neregistrovaný)

  T-Mobilu se nabízet takovýto tarif vidmo vůbec nechtělo!!! Vím, proč jsem u Vodafonu :-)

 9. Pipa (neregistrovaný)

  Je to jednoduchý, komu stačí to co se ofiko nabízí tak se s tím smíří, jiní budou nadávat a jiní zvednou telefon a domluví si výrazně lepší podmínky. Jasně taky bych chtěl, aby byly ty lepší podmínky rovnou, ale jak se říká – líná huba – holý neštěstí.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *