T-Mobile začal nabízet neomezený tarif za 749 Kč

T-Mobile rovněž zareagoval na nabídku neomezených tarifů operátorů O2 a Vodafone. Za 749 Kč při úpisu smlouvy na 2 roky si zákazníci mohou pořídit neomezené volání, SMS a 1 GB dat. Kromě tohoto tarifu jsou k dispozici další dva:

  • Tarif „S námi 390“ nyní stojí 273 Kč/měsíc. Zahrnuje ve variantě HIT (smlouva na dva roky) 56 minut volání a 30 SMS do všech sítí, 20 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
  • U tarifu „S námi 590“ obsahuje měsíční poplatek 472 Kč ve variantě HIT 220 minut volání a 100 SMS do všech sítí, 300 MB dat a neomezené volání včetně SMS v síti T-Mobile mimo špičku.
  • V neomezeném tarifu „S námi síť nesíť“ za 749 Kč měsíčně získá zákazník neomezené volání a SMS do všech sítí plus 1 GB dat (prozatím bez možnosti zakoupení telefonu).

-

Tato nabídka platí při podpisu nové smlouvy, prodloužení stávající smlouvy, změně tarifu nebo přenosu čísla. V tuto chvíli je možné neomezený tarif aktivovat na značkových prodejnách operátora. Všechny zbývající tarify zůstávají v platnosti.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku