T-Mobile představuje vylepšenou službu E-mail do SMS

Zákazníci T-Mobile mají od včerejšího dne novou možnost, jak být informováni o svých e-mailech prostřednictvím esemesek. Služba E-mail do SMS, která nahradí stávajícího [email protected], se postará o doručení 160 znaků z e-mailové zprávy ve formě SMS. Novinka je zcela zdarma, stačí si ji aktivovat v Můj T-Mobile a následně nastavit přeposílání ve své e-mailové schránce. 

Současná podoba [email protected] již technicky nevyhovovala. Proto jsme se rozhodli ji ukončit a nahradit službou E-mail do SMS,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů společnosti T-Mobile, a dodává: „Nová verze zákazníkům přinese vyšší kvalitu a doručování e-mailů v mnohem kratším čase než dosud.“ 

 

Postup aktivace je jednoduchý. Stačí v Můj T-Mobile zaškrtnout volbu E-mail do SMS a zadat e-mailovou adresu, ze které chce být informován o příchozí poště. Následně už je potřeba jen v této emailové schránce nastavit přeposílání elektronické pošty na adresu [email protected], kde 603123456 je telefonní číslo zákazníka. Z každého doručeného e-mailu pak bude prvních 160 znaků do 30 sekund odesláno zdarma do mobilního telefonu formou textové zprávy. Stejně jako v [email protected] bude možnost využít tzv. noční filtry, aby upozornění na příchozí poštu nerušilo v době spánku. 

Uvedený postup platí jak pro nové zájemce o službu, tak pro stávající uživatele [email protected], kteří byli o ukončení jeho provozu dopředu informováni. SMS upozornění o délce 160 znaků tak nahradí dosavadní možnosti doručení e-mailu prostřednictvím [email protected]

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku