Domů » Bleskovky » T-Mobile představuje vánoční nadílku pro předplacenkáře a interaktivní soutěž

T-Mobile představuje vánoční nadílku pro předplacenkáře a interaktivní soutěž

T-Mobile dnes představil druhou část své vánoční nabídky, tentokrát zaměřenou i na zákazníky s předplacenkou. Ti si nově mohou aktivovat nový Twist balíček STO poskytující 100 minut na volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat za 100 Kč. Od 18. listopadu pak bude pro klienty přichystána exkluzivní limitovaná edice Twist MNĚSTO s kreditem 200 Kč a balíčkem STO na první měsíc zdarma. Operátor také pro všechny soutěživé zákazníky spustí 1. prosince vánoční soutěž s mobilní aplikaci využívající poprvé v ČR tzv. Second screen technologii (propojení telefonu s televizí nebo jiným médiem). Soutěž spočívá ve virtuálním závodění na běžkách s tělocvikářem Radimem Pikešem, hvězdou aktuální reklamní kampaně T-Mobile v podání Ivana Trojana.

Twist zákazníci si už nemusejí vybírat, zda chtějí výhodněji volat či datovat. Právě jim je totiž určen nový balíček STO přinášející 100 minut volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat za 100 Kč. Platnost balíčku je 30 dní od aktivace a klienti si ho mohou objednávat přes standardní aktivační kanály (například přes samoobsluhu Můj T-Mobile) od 10. listopadu. Nabídka je časově omezená, aktivace je možná jen do 31. ledna příštího roku.

Speciální edici Twist MNĚSTO si noví zákazníci budou moci pořídit od 18. listopadu na značkových a partnerských prodejnách operátora a vybraných prodejních místech. Tato edice obsahuje tarif Twist Našim+, přičemž za pořizovací cenu 200 Kč získá klient 200 Kč kreditu a balíček STO aktivovaný na první měsíc zdarma. Klienti si samozřejmě na kartě mohou nastavit i Výhodnou sazbu za dobití a po vyčerpání volných minut v balíčku volat na čísla značky T-Mobile už od 1,50 Kč/min.

Interaktivní soutěž

T-Mobile dále pro své zákazníky připravil inovativní interaktivní soutěž prostřednictvím mobilní aplikace Vánoční závod (Android a iOS). Pokud ji zákazník spustí během prosincové televizní reklamy operátora, aplikace rozpozná zvukovou stopu a přihlásí ho do soutěže. Jejím principem je držet tempo s tělocvikářem Radimem během virtuálního závodu na běžkách, přičemž běh se provádí kmitavým pohybem telefonu. Soutěžit bude možné od 1. 12. do 21. 12. a každý den vyhrává 192 nejúspěšnějších. Celkově je připraveno více než čtyři tisíce cen.

Každý den se soutěží o tři telefony Samsung Galaxy S5 mini, tři tablety Samsung Galaxy Tab4 10.1 LTE, šest hodinek SmartWatch a dále celou řadu nehmotných výher, jako jsou slevové vouchery na vybrané telefony nebo tablety, audioknihy či předplatné e-časopisů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).