Domů » Bleskovky » T-Mobile má nové datové balíčky pro EU roaming. Jsou mnohem výhodnější

T-Mobile má nové datové balíčky pro EU roaming. Jsou mnohem výhodnější

Operátor T-Mobile od 24. dubna nabídne nové roamingové datové balíčky pro Zónu EU, která zahrnuje země Evropské unie, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Oproti těm stávajícím, které ve srovnání s konkurencí až tak výhodně nepůsobily, nabídnou více dat za přijatelnější cenu. Jeden MB v těchto balíčcích dokonce vychází také levněji než u EU roamingu (regulovaná nabídka), který operátor spustí do konce dubna.

Novou nabídku tvoří tři roamingové datové balíčky: Internet v zahraničí na den 40 MB za 49 Kč, Internet v zahraničí 200 MB za 199 Kč a Internet v zahraničí 500 MB za 399 Kč. Nahradí tak dosavadní dva balíčky Internet v zahraničí na den – s variantami do 5 MB za 24 Kč a od 5 MB do 30 MB za 70 Kč – a Internet v zahraničí 100 MB za 185 Kč.

tmobile

Dalším benefitem pro zákazníky s datovými balíčky oproti EU roamingu je možnost stoprocentní kontroly nad účtem za datové služby. Díky aktivační stránce v prohlížeči telefonu musí totiž zakoupení každého balíčku potvrdit, na zmíněné stránce nebo také prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile si pak mohou kdykoliv zkontrolovat, kolik dat již v rámci balíčku spotřebovali, respektive kolik jim ještě zbývá.

Název tarifu počet MB počet dnů cena s DPH
Internet v zahraniční na den 40 1 49 Kč
Internet v zahraničí 200 30 199 Kč
Internet v zahraničí 500 30 399 Kč

Naproti tomu s EU roamingem sice klient může využít svůj domácí datový limit kdekoli v EU, ale za každý spotřebovaný MB zaplatí příplatek 1,65 Kč. Při vyšší spotřebě dat se tak může účet za roamingové datové služby zákazníkům prodražit. Kompletní informace o cenách v roamingu najdete na webu operátora.

Můj T-Mobile
Můj T-Mobile
Autor: ‪T-Mobile Czech Republic a.s.‬
Cena: unknown

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments