Domů » Bleskovky » T-Mobile má nové datové balíčky pro EU roaming. Jsou mnohem výhodnější

T-Mobile má nové datové balíčky pro EU roaming. Jsou mnohem výhodnější

Operátor T-Mobile od 24. dubna nabídne nové roamingové datové balíčky pro Zónu EU, která zahrnuje země Evropské unie, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Oproti těm stávajícím, které ve srovnání s konkurencí až tak výhodně nepůsobily, nabídnou více dat za přijatelnější cenu. Jeden MB v těchto balíčcích dokonce vychází také levněji než u EU roamingu (regulovaná nabídka), který operátor spustí do konce dubna.

Novou nabídku tvoří tři roamingové datové balíčky: Internet v zahraničí na den 40 MB za 49 Kč, Internet v zahraničí 200 MB za 199 Kč a Internet v zahraničí 500 MB za 399 Kč. Nahradí tak dosavadní dva balíčky Internet v zahraničí na den – s variantami do 5 MB za 24 Kč a od 5 MB do 30 MB za 70 Kč – a Internet v zahraničí 100 MB za 185 Kč.

tmobile

Dalším benefitem pro zákazníky s datovými balíčky oproti EU roamingu je možnost stoprocentní kontroly nad účtem za datové služby. Díky aktivační stránce v prohlížeči telefonu musí totiž zakoupení každého balíčku potvrdit, na zmíněné stránce nebo také prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile si pak mohou kdykoliv zkontrolovat, kolik dat již v rámci balíčku spotřebovali, respektive kolik jim ještě zbývá.

Název tarifu počet MB počet dnů cena s DPH
Internet v zahraniční na den 40 1 49 Kč
Internet v zahraničí 200 30 199 Kč
Internet v zahraničí 500 30 399 Kč

Naproti tomu s EU roamingem sice klient může využít svůj domácí datový limit kdekoli v EU, ale za každý spotřebovaný MB zaplatí příplatek 1,65 Kč. Při vyšší spotřebě dat se tak může účet za roamingové datové služby zákazníkům prodražit. Kompletní informace o cenách v roamingu najdete na webu operátora.

Můj T-Mobile
Můj T-Mobile
Autor: ‪T-Mobile Czech Republic a.s.‬
Cena: unknown

Jiří Hrma

3 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    stejne totalne mimo misu. mam sim karty ud 4ky slovenskeho operatora kde mam 1 mb za 1 kc a plati se jen stazena data. tmobile ma 1,65 a jeste to strhava z fup pausalu. dokud nebude 1 gb do 100 kc tak to bude stale brutalni. vzhledem k tomu ze mam pausal s 30 gb za 699 tak spis do 1 eur by mel byt 1 gb ale to se jen tak nedockame

    • Jirka (neregistrovaný)

      Mám sim od španělského operátora Orange a platím 1€/100Mb/den po celé EU :) takže vlastně 1mb za 1 cent :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).