Sýrový svět: Nová česká puzzle adventura pro Android a iOS

Povedená prvotina Zachraň Šneka, zdá se, nalila vývojářům z ALDA Games hodně energie, protože už pro nás mají svůj další počin (a další se prý kutí), který se jmenuje Sýrový svět. Puzzle adventura, ve které hledáte a používáte předměty, abyste nenasytnému myšákovi dopřáli kousek sýra, vsází hlavně na kombinaci dostatečného počtu levelů, kreslené grafiky a originálních hádanek.

  

35 levelů v sedmi prostředích

Ačkoliv se celá hra odehrává v jednom domě a jeho blízkém okolí, stereotyp tu nehrozí. Pětatřicet levelů je rozděleno rovnoměrně do sedmi prostředí, jako je zahrada, půda, kuchyň, nebo koupelna a další. Náplň hádanek se také mění, ale celkový námět vždy odpovídá prostředí, ve kterém se zrovna Sýrový svět odehrává, takže na zahradě si sýr vyrobíte sami a na tajuplné půdě si ho třeba i vyčarujete.

World of Cheese - iPhone / iPad / iPod / Android - Gameplay Trailer

Vývojáři rovněž výrazně zapracovali na zvucích a hudbě. Herní doba sice není nejdelší, ale puzzle hry s originálními a různorodými úkoly vás jednoduše budou bavit a je jen na vás, jak dokážete scénu a postup rozklíčovat. Herní doba naroste, když budete chtít splnit úrovně na co nejnižší počet kliknutí. Ta jsou započítávána a můžete se s nimi pochlubit i v online žebříčku.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Verze pro iOS stojí 0,89 EUR a na Androidu si s trochou reklam užijete hraní zdarma. Pokud máte rádi logické hry, rozhodně Sýrový svět vyzkoušejte.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku