Domů » Bleskovky » Synology vychází vstříc lidem na home office. Službu VPN Plus nově nabízí zdarma

Synology vychází vstříc lidem na home office. Službu VPN Plus nově nabízí zdarma

Z důvodu probíhající pandemie nemoci COVID-19 přešlo mnoho firem na práci z domova. Bezdrátové směrovače Synology nabízejí funkce serveru VPN, pomocí kterých mohou firmy zaměstnancům rychle umožnit práci z domova. Nejen pro ně nabízí Synologiy svou VPN službu s názvem VPN Plus zdarma v prodlouženém termínu.

Better Wi-Fi, Safer Internet with the MR2200ac | Synology

Vzdálené připojení by nemělo být obtížné, ani když jde o celou kancelář. Služba VPN Plus změní zařízení Synology Router ve výkonný server VPN s jednoduchým nastavením a správou. Podpořte na dálku pracující zaměstnance bezpečným přístupem k interním zdrojům bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.

Nepřehlédněte – Synology Drive 2.0: nová verze zlepšuje správu zabezpečených firemních dat

„Sledujeme, jak je mnoho firem nuceno v rychlosti implementovat řešení VPN a buduje infrastrukturu, která umožní práci zaměstnanců z domova. Za poslední dva měsíce jsme zaregistrovali pětinásobný nárůst počtu zakoupených licencí služby Synology VPN Plus,“ uvádí Hewitt Lee, ředitel skupiny pro správu produktů ve společnosti Synology.

synology router
Služba VPN Plus je dostupná pro Synology RT1900ac, RT2600ac a bezdrátové směrovače MR2200ac

Licence pro služby VPN Plus Client VPN Access a Site-to-Site VPN2 mohou bezplatně pořídit stávající i noví vlastníci zařízení Synology RT1900ac, RT2600ac a bezdrátových směrovačů MR2200ac. Všechny licence jsou trvalé a po 30 září 2021 nedojde k vypršení jejich platnosti, ani nebudou potřeba žádné další náklady.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments