Domů » Bleskovky » Synology vychází vstříc lidem na home office. Službu VPN Plus nově nabízí zdarma

Synology vychází vstříc lidem na home office. Službu VPN Plus nově nabízí zdarma

Z důvodu probíhající pandemie nemoci COVID-19 přešlo mnoho firem na práci z domova. Bezdrátové směrovače Synology nabízejí funkce serveru VPN, pomocí kterých mohou firmy zaměstnancům rychle umožnit práci z domova. Nejen pro ně nabízí Synologiy svou VPN službu s názvem VPN Plus zdarma v prodlouženém termínu.

Better Wi-Fi, Safer Internet with the MR2200ac

Vzdálené připojení by nemělo být obtížné, ani když jde o celou kancelář. Služba VPN Plus změní zařízení Synology Router ve výkonný server VPN s jednoduchým nastavením a správou. Podpořte na dálku pracující zaměstnance bezpečným přístupem k interním zdrojům bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.

Nepřehlédněte – Synology Drive 2.0: nová verze zlepšuje správu zabezpečených firemních dat

„Sledujeme, jak je mnoho firem nuceno v rychlosti implementovat řešení VPN a buduje infrastrukturu, která umožní práci zaměstnanců z domova. Za poslední dva měsíce jsme zaregistrovali pětinásobný nárůst počtu zakoupených licencí služby Synology VPN Plus,“ uvádí Hewitt Lee, ředitel skupiny pro správu produktů ve společnosti Synology.

synology router
Služba VPN Plus je dostupná pro Synology RT1900ac, RT2600ac a bezdrátové směrovače MR2200ac

Licence pro služby VPN Plus Client VPN Access a Site-to-Site VPN2 mohou bezplatně pořídit stávající i noví vlastníci zařízení Synology RT1900ac, RT2600ac a bezdrátových směrovačů MR2200ac. Všechny licence jsou trvalé a po 30 září 2021 nedojde k vypršení jejich platnosti, ani nebudou potřeba žádné další náklady.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

 1. Pavel Kulhánek

  Pane Chrobok, tady píšete o nějaké službě VPN a ta na NASech Synology které ukazujete na fotkách vůbec neexistuje.. Na NASu Synology je OpenVPN, PPTP a L2TP naprosto zdarma i bez nějaké akce.
  Pokud píšete jen o routerech tak proč si za 30 sekund nestáhnete nějakou fotku routeru aby to nemátlo lidi ? Víc času to nezabere.
  Pod prvním NASem píšete „Pakliže vaše kancelář využívá služeb Synology, neváhejte a akci využijte“ – což navozuje dojem že pokud mám doma NAS Synology tak můžu využít nějakou službu zdarma… ale to je s prominutím blbost.

  • Michael Chrobok

   Dobrý den,
   fotografie NASu od Synology byly zamýšleny jako ilustrační. Nicméně máte pravdu, pro některé lidi může být nesoulad mezi článkem a fotografií matoucí. Již jsem situaci napravil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).