Domů » Bleskovky » Sympatická plošinovka Leo’s Fortune je nově dostupná pro Android (tip na hru)

Sympatická plošinovka Leo’s Fortune je nově dostupná pro Android (tip na hru)

Titul Leo’s Fortune je již nějakou dobu dostupný pro iOS a na letošní konferenci WWDC dokonce vyhrál ocenění za design. Nyní se přidala další platforma a hru si zahrají také majitelé zařízení s Androidem. Jde o plošinovku, kde se zmocníte role Lea, což je jakási chlupatá koule s knírkem, a posléze se vydáte hledat jeho odcizené bohatství. Vaše cesta obsahuje 24 levelů s naprosto kouzelným grafickým zpracováním a spoustou efektů. Pokud navíc splníte dodatečné úkoly, odemknete si ještě jednu bonusovou úroveň.

Po vaší trase jsou rozesety mince, jež jsou součástí zmiňovaného ztraceného jmění, a tudíž jich musíte posbírat co nejvíce. Bránit vám v tom budou rozličné pasti a rébusy, které navyšují skvělou hratelnost. Leo’s Fortune je dostupná v Obchodě Play a iTunes Store v přepočtu za 99 Kč. Může se to zdát jako hodně, ale vývojáři si vskutku dali záležet a navíc se nesetkáte s žádnými otravnými mikrotransakcemi. Nezapomeňte také shlédnout oficiální trailer.

 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

10 komentářů

  1. Super!!!

    O tehle hre jsem kdysi snil, kdyz vysla pouze na iOS :)

  2. Tak jo, Wishlist obohacen, jen vychytat cenovou akci:)

  3. Rezza (neregistrovaný)

    Jeste verzi na Vitu. Na mobilu je to nuda hrat a her je kupa. Na Vite se gamesi uplne paradne a nejsou tam zadne hry. A kdyz uz jo, tak resit 5 euro je blbost, protoze i Angry Birds na Vite stoji 30 liber :))).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).