Sympatická plošinovka Leo’s Fortune je nově dostupná pro Android (tip na hru)

Titul Leo’s Fortune je již nějakou dobu dostupný pro iOS a na letošní konferenci WWDC dokonce vyhrál ocenění za design. Nyní se přidala další platforma a hru si zahrají také majitelé zařízení s Androidem. Jde o plošinovku, kde se zmocníte role Lea, což je jakási chlupatá koule s knírkem, a posléze se vydáte hledat jeho odcizené bohatství. Vaše cesta obsahuje 24 levelů s naprosto kouzelným grafickým zpracováním a spoustou efektů. Pokud navíc splníte dodatečné úkoly, odemknete si ještě jednu bonusovou úroveň.

Po vaší trase jsou rozesety mince, jež jsou součástí zmiňovaného ztraceného jmění, a tudíž jich musíte posbírat co nejvíce. Bránit vám v tom budou rozličné pasti a rébusy, které navyšují skvělou hratelnost. Leo’s Fortune je dostupná v Obchodě Play a iTunes Store v přepočtu za 99 Kč. Může se to zdát jako hodně, ale vývojáři si vskutku dali záležet a navíc se nesetkáte s žádnými otravnými mikrotransakcemi. Nezapomeňte také shlédnout oficiální trailer.

 

Leo's Fortune - 30 Second Launch Trailer (Android)

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku