Sympatická plošinovka Leo’s Fortune je nově dostupná pro Android (tip na hru)

Titul Leo’s Fortune je již nějakou dobu dostupný pro iOS a na letošní konferenci WWDC dokonce vyhrál ocenění za design. Nyní se přidala další platforma a hru si zahrají také majitelé zařízení s Androidem. Jde o plošinovku, kde se zmocníte role Lea, což je jakási chlupatá koule s knírkem, a posléze se vydáte hledat jeho odcizené bohatství. Vaše cesta obsahuje 24 levelů s naprosto kouzelným grafickým zpracováním a spoustou efektů. Pokud navíc splníte dodatečné úkoly, odemknete si ještě jednu bonusovou úroveň.

Po vaší trase jsou rozesety mince, jež jsou součástí zmiňovaného ztraceného jmění, a tudíž jich musíte posbírat co nejvíce. Bránit vám v tom budou rozličné pasti a rébusy, které navyšují skvělou hratelnost. Leo’s Fortune je dostupná v Obchodě Play a iTunes Store v přepočtu za 99 Kč. Může se to zdát jako hodně, ale vývojáři si vskutku dali záležet a navíc se nesetkáte s žádnými otravnými mikrotransakcemi. Nezapomeňte také shlédnout oficiální trailer.

 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

10 komentářů

 1. orgasmic (neregistrovaný)

  Super!!!

  O tehle hre jsem kdysi snil, kdyz vysla pouze na iOS :)

 2. uni (neregistrovaný)

  Tak jo, Wishlist obohacen, jen vychytat cenovou akci:)

 3. Rezza (neregistrovaný)

  Jeste verzi na Vitu. Na mobilu je to nuda hrat a her je kupa. Na Vite se gamesi uplne paradne a nejsou tam zadne hry. A kdyz uz jo, tak resit 5 euro je blbost, protoze i Angry Birds na Vite stoji 30 liber :))).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel