Syberia už i pro PocketPC, vyzkoušejte demoverzi

SyberiaSyberia je velmi kvalitně zpracovaná adventura, kterou mají počítačoví hráči možnost už několik let hrát. Nyní však tato hra, u které se o scénář postaral komiksový malíř Benoît Sokal, míří také na PocketPC. Příběh kapesní verze hry přitom značně odlišný od původní počítačové hry, znalí hráči tak mohou vyzkoušet něco nového.

Syberia je velmi zábavná adventura, která nabízí špičkové grafické zpracování a dobrou hratelnost. Jistě potěší, že kromě QVGA rozlišení hra podporuje i VGA displeje, textury samotné však nejsou pro toto rozlišení nikterak upravené, což trochu zamrzí. Pokud uvažujete o koupi plné verze, pak si připravte 25$ a především 280MB volného místa na paměťové kartě. Hra je doslova prošpikována krátkými filmečky a animacemi, což se samozřejmě podepsalo na její velikosti a nemalé náročnosti na operační paměť, ze které si ukousne dalších 24MB.

Demoverzi hry (16MB) můžete stahovat z tohoto odkazu, plná verze je k dispozici na PocketGearu. Další informace naleznete na webu výrobce, společnosti Tetraedge.

1

Zdroj: PocketGamer

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku