Domů » Bleskovky » Swing Copters: Nová hardcore hra od autora Flappy Birdu vyšla pro Android a iOS

Swing Copters: Nová hardcore hra od autora Flappy Birdu vyšla pro Android a iOS

Aktualizováno 21. srpna

Od dnešního rána je hra Swing Copters dostupná pro Android a iOS. Verze s reklamním bannerem je zdarma a v případě Android verze zatím chybí možnost nákupu v aplikaci pro odstranění reklamního proužku, u iOS je tato volba dostupná za zhruba 27 Kč. Pokud se Swing Copters chystáte vyzkoušet, pochlubte se v diskuzi nejvyšším dosaženým skóre. My jsme se zatím v redakci nedostali nad 2 body, obtížnost tohoto titulu je totiž opravdu pekelná. Flappy Bird byl oproti němu procházkou růžovým sadem :). 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Doplněno 26. srpna: Swing Copters si našeho šéfredaktora Jirku Hrmu získal natolik, že se mu aktuálně podařilo dosáhnout skóre rovných 60 bodů. Kdo přijme výzvu a dokáže ho překonat? :-)

Původní článek

Příběh autora hry Flappy Bird znají všichni. Po tom, co si titul stáhlo na několik desítek milionů hráčů a denní zisk z reklamy se v přepočtu pohyboval okolo jednoho milionu korun, Dong Nguyen neunesl tíhu slávy a hru odstranil z App Store i Google Play. Krátce na to se mimochodem na eBayi začal dražit iPhone 5s s předinstalovanou hrou, nicméně když hodnota aukce překročila dva miliony korun, portál eBay ji ukončil a prohlásil za neplatnou.

Nepřehlédněte – tvůrce Flappy Bird odhalil identitu a poskytl rozhovor: Co ho vedlo ke stažení a jaké hry dále chystá?

Po zhruba půlroční odmlce je Dong Nguyen zpět a za dva dny nám představí svůj nový titul. Ten ponese jméno Swing Copters a opět se bude vyznačovat extrémně těžkou hratelností. Ze zveřejněného videa to dokonce vypadá, že svou náročností Flappy Bird několikanásobně překoná. 

Flappy Birds :)
O Flappy Birdu slyšel každý: Tahle šílená hra si získala srdce milionů hráčů

Ve hře se ujmete postavičky s vrtulkou na hlavě, se kterou budete mít za úkol vyletět co nejvýše. Za každé zdolané patro získáte jeden bod. Létání vám ale budou znepříjemňovat všudypřítomná kladiva, která se navíc houpají, takže průlet opravdu nebude nijak jednoduchý. Swing Copters mají být pro Android a iOS dostupné od 21. srpna. Základní verze s reklamním bannerem bude zdarma, za 20 Kč jej ale bude možné odstranit.

Na hru se samozřejmě v redakci těšíme, ale nemyslíme si, že by dokázala navázat na úspěch skvělého Flappy Birdu. Ale rádi se budeme mýlit.

Tip ke čtení – Flappy Bird končí: Autor má v zásobě další tituly, které prověří vaši trpělivost

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

17 komentářů

 1. No řekl bych spíše autor fenoménu Flappy Bird než fenomenálního Flappy Bird…?

 2. Orgasmic (neregistrovaný)

  Dalsi neskutecna picovina.

  • Orgasmic (neregistrovaný)

   Je videt, ze autor sam zadnou invenci nema. Okopiroval Flappy bird a ted udelal kopii sve vlastni kopie.

 3. 2 body… s obrovskýma obtížema :-D Ale dám tomu ještě šanci později.

 4. reloht (neregistrovaný)

  Android, iOS only :/ A my s Windows Phone mozeme ist do p***. Uz ma to nebavi furt na nieco cakat a pritom kolegovia veselo drtia tuto hru. Ak vobec pre WP bude, tak rozhodne vtedy, ked boom hry skonci :/

 5. Ja vam nevim, po 1 minutě co jsem pochopil ovladani hned 8 bodu…proste furt a furt klikat abyste leteli rovne nahoru a jen občas na zlomek vteřiny nekliknout abyste zahli na požadovanou stranu.

  Hraju to na Androidu.

 6. Milan (neregistrovaný)

  Potrebuje moje ID, moje tel. číslo a číslo toho s kym telefonuji? Nezajem, nestazeno.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).