TOPlist

Sudoku! Sudoku! Sudoku! (Aktualizováno)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

PDA SudokuDnes pro vás máme tři freeware klony logického hlavolamu Sudoku, který dobývá svět. Pokud jste řešení těchto hlavolamů propadli tak, jako já nedávno Arvale 2 :-) , jistě vás tyto tituly potěší a nabídnou vám zábavu na dlouhé hodiny.

Prvním titulem je PDA Sudoku. Jednoduchý a nenáročný klon, který splňuje přesně to, co hráč potřebuje a očekává. Ke správnému běhu na vašem stroji budete potřebovat  .NET Compact Framework 2, který si můžete stáhnout z webu Microsoftu. PDA Sudoku 2.1 stahujte přímo z naší Download sekce.

 

BsudokoDruhým klonem je Bsudoko (nejedná se o překlep). Tento titul je na tom s hratelnosti o něco hůře, nabízí totiž pouze 16 předem připravených hlavolamů včetně jejich řešení, ale i tak budete mít díky této hře na několik hodin o zábavu postaráno.

BSudoko 1.3 stahujte v naší Download sekci.

Pokud jste Sudoku nikdy nehráli, určitě vás budou zajímat pravidla. Další informace proto hledejte v našem starším článku.

SudoPocket

 

Aktualizováno 26.1.: Na PocketGameru se dnes objevil třetí freewarový titul s názvem SudoPocket. Ten stejně jako první titul vyžaduje .NET Compact Framework, avšak jako jediný nabízí vlastní generátor Sudoku včetně jejich řešení. Mimo toho si můžete do políček psát pomocná čísla, což vám jistě usnadní řešení. Ze všech tří titulů bych právě SudoPocket stavěl na první místo mezi freeware klony tohoto hlavolamu.

SudoPocket stahujte v naší Download sekci. Můžete se také podívat na autorovu homepage.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku