Domů » Bleskovky » Strategie Age of Empires: World Domination v létě vyjde pro Android, iOS i Windows Phone

Strategie Age of Empires: World Domination v létě vyjde pro Android, iOS i Windows Phone

Pro všechny fanoušky strategických her a série Age of Empires zvláště máme skvělou zprávu. Microsoft společně s vývojáři ze studia KLab před několika okamžiky prostřednictvím tiskové zprávy oznámili, že se v průběhu léta dočkáme strategie Age of Empires: World Domination pro Android, iOS a Windows Phone.


Další obrázky z vývojové verze hry si můžete prohlédnout na oficiální stránce

Další informace nejsou v tuto chvíli k dispozici, autoři ale nezapomněli vypustit trailer, ve kterém se můžete podívat na první záběry ze hry. Těšíte se? My v redakci rozhodně ano.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Doufám, že to bude pořádná strategie, které dnes na WP8 opravdu chybí… Ty trapné klikačky s „energií“ a druhou měnou opravdu za budovatelské strategie nepočítám. To byl dál i Java hra Townsmen :-)

 2. poriadne strategie chybaju hlavne na PC nie to na nejake zaprasene mobili…ach

 3. Wings (neregistrovaný)

  Je docela škoda, že změnili původní ráz grafiky.

 4. Omg… zas to bude stát k prdu… už na WM 5 byly age of empires I a byl to jen port prakticky… a byla to pecka… proc to nejde ted?

 5. Tomas (neregistrovaný)

  To stejně půjde určitě na novější telefony než je Samsung Galaxy S. Bude to chtít určitě dvou či čtyř jádro. Strategie jsem měl rád na PC, na telefonu žádnou klasickou nehraji, protože zatím nic moc.

 6. Bude dostupna aj pre Windows 8?

  Uz sa tesim konecne kedy nastane cas a po najnovsich aktualizaciach na WP a Win budem moct stiahnut hru do mobilu i tabletu a pokracovat v hrani vdaka ulozenemu progressu na cloude dalej na mobile ci tablete/PC.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).