Domů » Články » StormMill připravuje akční hru ve stylu Mortal Kombat

StormMill připravuje akční hru ve stylu Mortal Kombat

-Česká firma StormMill připravuje nový akční titul pro PocketPC, která se ponese v duchu legendární hry Mortal Kombat. V Hammer Kombat si budete moci vybrat ze čtyř různých hrdinů, se kterými budete svádět nelítostné a krvavé boje v celkem pěti připravených arénách. Pro hráče je připravena kampaň, na jejímž konci na vás bude čekat silný boss. Každý hrdina navíc umí své speciální kombo, se kterým snadno oslabíte svého soupeře. Jak je patrné z prvních screenshotů, hra exceluje také po grafické stránce.

V současné době není k dispozici žádná demoverze, což by se ale mělo změnit už na konci tohoto týdne. Další informace a screenshoty naleznete na oficiálních stránkách hry.

Screenshoty ze hry
1 2

3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No „exceluje“ je možná trochu silný výraz

  2. hlasim se z invexu. tuto hru si zde muzete koupit za akcni cenu 150kc. a je k tomu i pivo. prodavaji to na CD. moznost si to tam zahrat. prej to budou normalne prodavat za 30euro takze komu se ti libi at si tam zajde. ps. ja si radsi nekde stahnu zadara

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).