StormMill připravuje akční hru ve stylu Mortal Kombat

-Česká firma StormMill připravuje nový akční titul pro PocketPC, která se ponese v duchu legendární hry Mortal Kombat. V Hammer Kombat si budete moci vybrat ze čtyř různých hrdinů, se kterými budete svádět nelítostné a krvavé boje v celkem pěti připravených arénách. Pro hráče je připravena kampaň, na jejímž konci na vás bude čekat silný boss. Každý hrdina navíc umí své speciální kombo, se kterým snadno oslabíte svého soupeře. Jak je patrné z prvních screenshotů, hra exceluje také po grafické stránce.

V současné době není k dispozici žádná demoverze, což by se ale mělo změnit už na konci tohoto týdne. Další informace a screenshoty naleznete na oficiálních stránkách hry.

Screenshoty ze hry
1 2

3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Anatar (neregistrovaný)

    No „exceluje“ je možná trochu silný výraz

  2. Sir Andrew (neregistrovaný)

    hlasim se z invexu. tuto hru si zde muzete koupit za akcni cenu 150kc. a je k tomu i pivo. prodavaji to na CD. moznost si to tam zahrat. prej to budou normalne prodavat za 30euro takze komu se ti libi at si tam zajde. ps. ja si radsi nekde stahnu zadara

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *