Stickies – nový freeware program pro psaní poznámek (aktualizováno)

Náš čtenář a vášnivý programátor Pospa dnes vydal testovací verzi své nové aplikace Stickies, která slouží k rychlému psaní poznámek pomocí stylusu. V programu si můžete nastavit, jakou barvu a tloušťku čáry bude mít vaše poznámka. Stickies se momentálně nachází ve velmi ranné verzi, avšak s dalšími verzemi přibude několik funkcí – listování mezi poznámkami, podpora funkce Save a Load. Aplikace bude samozřejmě šířena jako freeware.

Pro všechny zájemce je k dispozici testovací verze, kterou si můžete stáhnout z naší Download sekce. V případě, že se během používání programu setkáte s nějakými problémy, sdělte je prosím v komentářích pod tímto článkem nebo v našem diskuzním fóru.

Aktualizováno 5.7. – Pospa mi dnes zaslal značně vylepšenou testovací verzi programu Stickies, ve které přibyla možnost listovat v napsaných poznámkách, ty se navíc po ukončení aplikace automaticky ukládají. Stahujte z výše uvedeného odkazu.

Stickies pro PPC

Pospa dále vydal aktualizovanou verzi programu Svátky, která přináší vylepšené prostředí programu a upravené vyhledávání. Verzi pro Smartphone a PocketPC stahujte zde. Autorem původní verze aplikace Svátky je Fel, který poskytuje zdrojové kódy zcela zdarma.

Svátky Svátky 2

Pro spuštění aplikací Stickies a Svátky je potřeba mít nainstalované rozhraní .NET Compact Framework 2.

A jaké další programy pro vás Pospa chystá? Asi největším lákadlem bude aplikace, která dokáže určit vaši polohu podle BTSek, přičemž přesnost programu bude zhruba 100-150 metrů. Dále se můžete těšit na obdobu aplikace AutoReset. Všechny programy budou freeware a o dalších podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku