Domů » Bleskovky » Steam Link je nyní ve slevě dostupný za 140 Kč

Steam Link je nyní ve slevě dostupný za 140 Kč

Poměrně známá streamovací krabička Steam Link je nyní na oficiálním obchodě zlevněna na 5,5 EUR, což je asi 140 Kč. Za tuto lákavou cenu získáte zařízení, které dokáže buď skrze Wi-Fi (s podporou ac) nebo ethernet streamovat jakékoliv hry z vašeho počítače na televizi či jiné zobrazovací zařízení ve vaší domácnosti.

Steam Link umí zrcadlit nejen hry, ale také plochu či v podstatě jakýkoliv obsah zobrazovaný na vašem počítači, takže ho lze využít například i pro Skype hovory nebo prohlížení fotografií.

Introducing the Steam Link

Obraz je dostupný v rozlišení Full HD při 60 snímcích za vteřinu a HDMI kabel je součástí balení.

Ovládaní můžete řešit dle vašich preferencí, připojit lze klávesnici, myš i různé gamepady. K dispozici jsou tři USB konektory a integrovaný Bluetooth 4.0.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

11 komentářů

 1. Postovne
  Steam link: 10e
  Steam link + Steam controller: 13,6e

  • Steam link + Steam controller nestoji 13,6e ale 38,1e
   [odkaz]

  • Cena bundlu Link+Controller je sice tech 38,1 EUR, ale při objednávce do ČR se připočte „poštovné a balné“ ve výši 13EUR, takže celkem za bundle zaplatíte 51EUR a nějaké drobné.
   Osobně mi ta cena za poštovné přijde hodně vysoká (až jako by si tím částečně kompenzovali tu velkou slevu na zboží), ale nakonec jsem do toho bundlu šel, jsem zvědav jestli dorazí do Vánoc :)

  • To nebola cena za tovar, ale odpoved na otazku kolko stoji postovne.

 2. Tiez som to kupil za cca 12€ vratane posty… 3,5€ wallet..

  Inak ovladac netreba, staci XBOX360 a vraj funguju aj tie na PS3/4.

 3. Je k tomu potřeba nějakej konektor? Třeba na ten internet, nebo to má bezdrát už v sobě? :D a neví někdo kolik poštnovné cca v ČR?

 4. Karim Kapitančík

  Je k tomu potřeba nějakej konektor? Třeba na ten internet, nebo to má bezdrát už v sobě? :D a neví někdo kolik poštnovné cca v ČR? předem díky za odpověd

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).