Sledujte nás na YouTube

Bojujte s přáteli proti Impériu v chystaném RPG Star Wars: Uprising

V souvislosti s tím, že v prosinci letošního roku do kin zavítá pokračování legendární série Star Wars, je v přípravách také nová hra příběhově zasazená mezi šestý a právě dosud neuveřejněný sedmý díl. Hack ‘n’ slash RPG s názvem Star Wars: Uprising vám umožní si pomocí rozsáhlého editoru vytvořit vlastní postavu a následně se vydat bojovat do různých lokací proti Impériu.

 

Důraz bude kladen na kooperaci, kdy budete moct dělat ze svých přátel či lidí, na něž narazíte v průběhu hraní, spojence a bojovat společně s nimi. Přesné datum vydání není k dispozici, očekáváme jej však s mírným předstihem před vypuštěním samotného filmu Star Wars: Síla se probouzí, tedy v průběhu listopadu či začátkem prosince. Hra bude dostupná pro Android a iOS, na Windows Phone zatím řeč nepřišla.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

5 komentářů

  1. Kendal (neregistrovaný)

    To akože tá ignorácia Impéria bude trvať dokedy?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *