Domů » Bleskovky » Bojujte s přáteli proti Impériu v chystaném RPG Star Wars: Uprising

Bojujte s přáteli proti Impériu v chystaném RPG Star Wars: Uprising

V souvislosti s tím, že v prosinci letošního roku do kin zavítá pokračování legendární série Star Wars, je v přípravách také nová hra příběhově zasazená mezi šestý a právě dosud neuveřejněný sedmý díl. Hack ‚n‘ slash RPG s názvem Star Wars: Uprising vám umožní si pomocí rozsáhlého editoru vytvořit vlastní postavu a následně se vydat bojovat do různých lokací proti Impériu.

 

Důraz bude kladen na kooperaci, kdy budete moct dělat ze svých přátel či lidí, na něž narazíte v průběhu hraní, spojence a bojovat společně s nimi. Přesné datum vydání není k dispozici, očekáváme jej však s mírným předstihem před vypuštěním samotného filmu Star Wars: Síla se probouzí, tedy v průběhu listopadu či začátkem prosince. Hra bude dostupná pro Android a iOS, na Windows Phone zatím řeč nepřišla.

Star Wars: Uprising Gameplay Preview

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

5 komentářů

  1. To akože tá ignorácia Impéria bude trvať dokedy?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).