Domů » Bleskovky » Stahujte: Mnoho placených her pro Windows Phone lze nyní pořídit zdarma

Stahujte: Mnoho placených her pro Windows Phone lze nyní pořídit zdarma

Aktualizováno 26. 10. 2013 ve 20:30

Jak se ukázalo, jindy placených her a aplikací, které jsou aktuálně zdarma, je více, než se původně zdálo. S ohledem na regionální nastavení telefonu lze nyní bezplatně pořídit následující tituly:

O slevách se můžete bavit také v našem diskuzním fóru.

Původní znění bleskovky

Vybrané hry z řad Angry Birds a Cut The Rope jsou nyní ve Windows Phone Store dostupné zcela zdarma. Zatím není jasné, jestli se jedná o chybu v katalogu, trvalou změnu, nebo promo akci Microsoftu. Jisté ale je, že se seznam těchto titulů liší v závislosti na regionu.

  

Většina našich čtenářů má ve svých telefonech s Windows Phone jistě nastavený český účet Microsoft. Pro ně jsou tedy zdarma dostupné tituly Angry Birds Rio, Space a Seasons. Místní uživatelé s americkým účtem zase mohou ušetřit na původní hře Angry Birds, dále Star Wars, na nových Star Wars II a Rio. A závěrem, v také často využívané britské verzi Windows Phone Storu jsou zdarma k mání originální Angry Birds, Star Wars, Star Wars II a Space.

-

Zdarma lze nyní pořídit také populární hry z řady Cut The Rope. Zatímco v českém Storu můžete ušetřit za původní titul, v tom americkém zase za jeho pokračování s názvem Cut The Rope: Experiments.

-

Závěrem tohoto výčtu se ještě sluší dodat, že v telefonech s operačním systémem Windows Phone 8 lze libovolně měnit regionální nastavení obchodu s aplikacemi. S trochou práce tak není problém získat zdarma všechny zmíněné tituly. Za upozornění na Twitteru děkujeme Marku Horynovi alias @sovatko.

Miroslav Havlíček

14 komentářů

 1. Chválím za postřeh a za upozornění :-)

 2. Martin II (neregistrovaný)

  Na to aby ste stiahli vsetky spominane hry nemusite mat „cesky ucet“, „americky ucet“ alebo „britsky ucet“. Taci sa prepnut do patricneho marketplace (obchodu) zmenou krajiny/oblasti v nastaveniach (po zmene treba restartovat mobil). Postahoval som si vsetko a este troche viac ako je v tomto clanku. Precitajte si tento clanok a aj komentare: [odkaz]

 3. Ve WP7 mi změna regionálního nastavení nezmění ani měnu, ani dostupnost aplikací. :(

  • Miroslav Havlíček

   Bohužel, změna regionálního nastavení pro nákup v jiné měně funguje jen ve Windows Phone 8.

 4. Insider Pro už není zdarma

 5. pravda (neregistrovaný)

  Jedná se o verze zdarma bez nebo s reklamou?

 6. Martin (neregistrovaný)

  Jak se tak dívám, tak už hry zdarma nejsou. Já osobně stačil stáhnout angry birds a cut the rope.

 7. jenda (neregistrovaný)

  Mě to neukazuje, že jsou zdarma? Jak je to možné? :) Děkuji pokud někdo poradí

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).