Stahujte: Geolokační hra Ingress opouští uzavřenou betu a je volně dostupná pro všechny

Hra Ingress není rozhodně novinkou, kvůli stádiu uzavřené bety se však prozatím nedočkala masového rozšíření. Princip je vcelku jednoduchý – zvolíte si jednu ze dvou frakcí a následně obsazujete jednotlivé portály (umístěné nejčastěji u nějaké památky či jiného významného místa), jež posléze po třech svazujete do polí. Dlouhou dobu byl vstup do Ingress podmíněn přijetím pozvánky od někoho, kdo již hraje, avšak dneškem se situace mění, jelikož hra opouští stádium uzavřené bety a oficiálně se stává dostupnou pro všechny majitele kompatibilních zařízení s Androidem.

 

-

Titul vyvíjený studiem Niantic Labs pod hlavičkou Googlu za vyzkoušení beze sporu stojí, kvůli pozvolna se rozšiřující hráčské základně se ale v méně obydlených oblastech může stát, že nebudete mít s kým soupeřit. Vyřešení tohoto problému je však pouze otázkou času a přispět k němu můžete i vy. Pokud vás Ingress zaujalo, neváhejte a stahujte zcela zdarma z Obchodu Play.

Ingress - It's time to Move.
Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku