Domů » Bleskovky » Stahujte: Brutální závody Carmageddon pro Android jsou na 24 hodin zdarma

Stahujte: Brutální závody Carmageddon pro Android jsou na 24 hodin zdarma

Aktualizováno 24. ledna, 00:03

Akční závodní hra Carmageddon, která na Android vyšla loni v létě, je nyní na 24 hodin zcela zdarma. Pokud jste si starší promo akci nechali ujít, máte nyní příležitost si hru stáhnout. Standardní cena je 40 Kč (tuto placenou verzi na Google Play najdete také, promo verzi autoři zveřejnili dočasně na 24 hodin, proto se stažením příliš neotálejte).

Odkaz na Google Play

Původní článek

Na květen bylo avizováno vydání brutálních závodů Carmageddon pro Android, které jistě každý z vás zná ještě z dob méně výkonných PC. Jak vývojáři slíbili, tak také splnili a na Google Play najdete hned dvě verze. Jedna nese označení promo a během 24 hodin bude z Google Play odstraněna. Je však dostupná zdarma (odkaz) jako poděkování za sponzoring na KickStarteru, ale bez možnosti budoucích aktualizací na novější verze.

Carmageddon for Android

Klasický Carmageddon vás přijde na necelých 40 Kč a na Google Play jej najdete pod tímto odkazem.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Dobrá pařba, doporučuju.

 2. Petr (neregistrovaný)

  Může mi někdo vysvětlit jakej je rozdíl mezi Carma Free a Carmageddon Promo na Google Play ??

  • Mirek (neregistrovaný)

   Free je demo verze 1 mapa, 1 auto, 5 protihracu, a promo je plna jen stim rozdilem ze na ni nevychazeji zadne aktualizace (ted si nejsem jisty zda to neni jeste ta prvni verze kdyz to poprve vyslo).

 3. Trochu zvrácené, hrát v roce 2014 hry z roku 97…

  • A proč? Starší generace si rádi zahraji hry, které kdysi jako mladí hrávali. Navíc některým se líbí staré hry než ty nové.

  • Alternativa z roku 2013/14?

  • BIGT: Tak si to nainstaluj a třeba Tě to bude i bavit :D

  • thegrid (neregistrovaný)

   taky to moc nechápu, nostalgie je pěkná věc a rád vzpomínám na staré pařby, ale svět je jinde a zjišťuji, že mě ty hry nebaví, z části příšernou grafikou, z části špatným ovládáním ale hlavně je to jako u knihy, když jednu dočtu, nehodlám ji číst znovu, protože vím co mě v ní čeká

  • Johny (neregistrovaný)

   Carmagedon je zrovna docela nuda hrát znovu, ale je spousta her, které i po letech mají smysl víc než 99% her současnosti. Právě proto, že svět se posunul a hry jsou dělaný tak, aby je uhrálo dítě s polovinou mozku. Gobliiins nestárnou a podobné hry si prostě člověk připomene rád, Carmagedon ale mezi ně moc nepatří. Maximálně tak z té nostalgie (navíc jediná dobrá věc na carmagedonu byla možnost to hrát po síti a drtit soupeře.)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).