Domů » Bleskovky » Stahujte a aktualizujte: Apple právě vydal finální verze iOS 12 a watchOS 5

Stahujte a aktualizujte: Apple právě vydal finální verze iOS 12 a watchOS 5

Jak Apple slíbil, tak také splnil a před několika okamžiky pro veřejnost uvolnil finální verze operačních systémů iOS 12 a watchOS 5.

iOS 12

Aktualizace na iOS 12 je dostupná pro majitele iPhone X a iPhone 6/6 Plus nebo vyšší, iPhone SE a iPhone 5S. Dále pak pro majitele iPadu Pro, iPadu Air (12.9, 10.5 a 9.7) nebo novějšího, iPadu od 5. generace výše, iPadu Mini 2 a výše, a také pro iPod Touch 6. generace. Jinými slovy, pokud na vašem jablečném zařízení běží iOS 11, dostanete i aktualizaci na právě uvolněný iOS 12.

Vyzkoušeli jsme iOS 12: jaké novinky nás nejvíce zaujaly?

watchOS 5 je dostupný pro Apple Watch Series 1 a vyšší a vyžaduje, abyste na iPhonu měli nainstalovaný iOS 12. Pokud máte úplně první generaci Apple Watch (rok 2015), pak máte smůlu, pro tu už aktualizace k dispozici není.

watchOS 5 odhalen: automatická detekce aktivity a další praktické novinky

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Jede daleko lepe jak na Xku, tak na iPadu. Za me velika spokojenost!

  2. Drobná chybička.. Kromě iOS a watchOS vyšla taky aktualizace pro tvOS..

  3. Pro Homepod taky vysel novy software

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).