Domů » Bleskovky » Stáhněte si utilitu App Folder od Nokie: Složky se zástupci aplikací na hlavní obrazovce

Stáhněte si utilitu App Folder od Nokie: Složky se zástupci aplikací na hlavní obrazovce

Nokia dnes začala s celosvětovou distribucí Black aktualizace pro Lumie se systémem Windows Phone 8. Jako první se dočkali majitelé Lumií 925 a 1020, další přijdou na řadu v následujících týdnech (informovali jsme zde). Jednou z nečekaných novinek v Black aktualizaci byla aplikace App Folder, nicméně ta jako jediná nebyla několik hodin po uvolnění updatu dostupná.

  
Výběr aplikací a položek z Nastavení, náhled na obsah dlaždice


Nokia Lumia 1020 s Black aktualizací

To se ale změnilo a ve Windows Phone Store už je nástroj App Folder (česky Složka aplikací) dostupný, a co je zajímavé, ke spuštění není vyžadována Black aktualizace, App Folder funguje i se starším Amber updatem.

 
Detaily dlaždic v aplikaci a zobrazení na hlavní obrazovce

App Folder vám na hlavní obrazovce umožní vytvářet dlaždice všech tří velikostí se zástupci na vybrané aplikace či položky v nastavení. Nečekejte ale, že budou jednotlivé položky v dlaždici přímo klikatelné, nejprve se vám vždy zobrazí seznam aplikací z dané dlaždice a vy si vyberete, kterou chcete spustit. To samé platí o zkratkách do nabídky Nastavení.

Možnosti aplikace App Folder si můžete prohlédnout v čase 4:25

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments