Sledujte nás na YouTube

Stáhněte si stylové Sense 5 tapety z HTC One

Jeden z návštěvníků HTC eventu v Itálii stihl při krátkém testování zařízení stáhnout všechny tapety z modelu HTC One, které následně umístil na Xda-developers. Celkem 18 zajímavých tapet si díky tomu může stáhnout každý z vás a alespoň částečně tak máte možnost “nasát” vzhled z uživatelského prostředí Sense 5, kterým je nová vlajková loď HTC vybavena. Pokud byste měli problémy se stažením z původního odkazu kvůli vysokému trafficu (Dropbox), zkuste tento link.

 

Po stažení stačí tapety zkopírovat do vnitřní paměti vašeho zařízení, případně pro nastavení doporučujeme použít utilitu Image 2 Wallpaper, která je zdarma dostupná na Google Play.

-

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *