Domů » Bleskovky » Stáhněte si stylové Sense 5 tapety z HTC One

Stáhněte si stylové Sense 5 tapety z HTC One

Jeden z návštěvníků HTC eventu v Itálii stihl při krátkém testování zařízení stáhnout všechny tapety z modelu HTC One, které následně umístil na Xda-developers. Celkem 18 zajímavých tapet si díky tomu může stáhnout každý z vás a alespoň částečně tak máte možnost „nasát“ vzhled z uživatelského prostředí Sense 5, kterým je nová vlajková loď HTC vybavena. Pokud byste měli problémy se stažením z původního odkazu kvůli vysokému trafficu (Dropbox), zkuste tento link.

 

Po stažení stačí tapety zkopírovat do vnitřní paměti vašeho zařízení, případně pro nastavení doporučujeme použít utilitu Image 2 Wallpaper, která je zdarma dostupná na Google Play.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).