TOPlist

Spouštíme katalog smartphonů

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Podle ankety, která na SmartManii proběhla před několika málo dny jste byli všichni pro vytvoření katalogu smartphone a pocketPC zařízení. Pustili jsme se tedy do práce a v současné době je již funkční katalog smartphonů, na kterém bychom chtěli vychytat všechny chyby následně spustit katalog PocketPC.

Do katalogu jsme úmyslně nezařadili detailní parametry, protože si myslím, že snad ani není tak důležité vědět, zda má telefon vibrace nebo možnost nastavit si budík – to je přeci u Windows Mobile zařízení samozřejmostí. V katalogu nechybí specifikace těch nejstarších smartphonů, které před několika lety představovaly absolutní špičku v oblasti mobilních zařízení.

Každý smartphone má svou záložku, pod kterou naleznete jeho technickou specifikaci doplněnou několika fotografiemi. Pokud v seznamu parametrů postrádáte nějakou položku a myslíte si, že by tam měla být, pak nám to prosím v komentářích sdělte.

Náš nový katalog smartphone telefonů naleznete pod tímto odkazem.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku