Domů » Bleskovky » Spodní prádlo Belly Armor ochrání vaše spermie před zářením z mobilních telefonů

Spodní prádlo Belly Armor ochrání vaše spermie před zářením z mobilních telefonů

Od doby, kdy se mobilní telefony staly masovou záležitostí, se začalo hojně spekulovat nad otázkou, jaký vliv má jejich těsná přítomnost na lidský organismus. Na toto téma vzniklo nespočet studií, přičemž ani jedna z nich nepřinesla jasnou odpověď. O jeden z mnoha výzkumů se postarala i mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny, která došla k závěru, že záření z mobilních telefonů může v konečném důsledku napomáhat ke vzniku nádorových onemocnění mozku.

 

Mobilní zařízení však stráví nejvíce času v kapsách kalhot, což je pouze pár centimetrů od našich reprodukčních orgánů. Tato v jistém ohledu znepokující skutečnost dovedla americkou společnost Belly Armor k vývoji speciálního spodního prádla. Výrobce cílí na muže, kterým není záření z mobilních telefonů lhostejné a obávají se možné sterility. Pánské boxerky lze zakoupit na stránkách výrobce za 49 USD (přibližně 1000 Kč bez daně), přičemž celé kouzlo ochrany spočívá v použití hliníkových pásků, které mají odstínit nebezpečné záření.


Společnost však nemyslí pouze na kvalitu či hbitost spermií a proto lze v sortimentu nalézt i speciální trička a deky pro těhotné ženy.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
aco45
Uživatel
aco45

Však nějaký šikula si vyrobí vlastní za zlomek ceny . :-D