TOPlist

SPB AirIslands: Propracovaná strategie pro PocketPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

AirIslandsSpolečnost SPB Software dnes vydala svůj nový titul s názvem AirIslands, který díky své rozmanitosti dokáže hráčům nabídnout opravdový požitek ze hry. Ve hře se budete starat o svůj ostrov a jeho obyvatele. Samozřejmě můžete stavět specifické budovy, díky kterým se bude zlepšovat stav vašeho ostrova. Hra kombinuje prvky několika herních žánrů, převažuje strategická část, ale díky třem dalším minihrám (Arkaball, Bubbles, Xonix II) zde naleznete i arkádové a logické prvky. Hra mi svým konceptem trochu připomíná legendární Townsmeny.

K dispozici je demoverze pro QVGA i VGA displeje, která je časově omezená, ale parádně si v ní vyzkoušíte celý systém hry včetně již zmíněných miniher. Další zajímavou vlastností je, že si AirIslands můžete nastavit jako spořič displeje. Díky tomu uvidíte svůj ostrov včetně hodin a doprovodné hudby jako velmi pěkný screensaver. Při denním provozu bych to asi moc neupotřebil už kvůli výdrži baterie, avšak u spořiče si můžete nastavit zda se má spouštět jen pokud je zařízení v kolébce, což je o dost praktičtější.

Hra jako taková pak nabízí perfektní grafiku a zvukové efekty, těšit se můžete z osmi budov a již zmíněných tří miniher. Ve hře se také střídá denní a noční režim.  Pokud se chcete s hrou seznámit více, není nic jednoduššího než si stáhnout demoverzi. Plná verze hry stojí necelých 20$ a koupit si ji můžete na stránkách výrobce.

Na oficiálních stránkách hry pak stahujte 12MB QVGA verzi nebo 27MB VGA verzi.

Screenshoty ze hry:
1 2

Zdroj: PocketGamer

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku