Domů » Články » Soutěž: vyhrajte Motorolu moto g100 s pěti fotoaparáty a 5G

Soutěž: vyhrajte Motorolu moto g100 s pěti fotoaparáty a 5G

Ve spolupráci se značkou Motorola jsme pro vás připravili soutěž o slušně vybavený smartphone Motorola moto g100 (recenze) v hodnotě téměř deseti tisíc korun. Telefon láká na velmi originální design, který zvýrazňuje zajímavý barevný přechod na zadní straně. Uspokojivé jsou i hardwarové parametry – displej má prostornou úhlopříčku 6,7″, rozlišení Full HD+, HDR10 a 90Hz obnovovací frekvenci. Uvnitř najdeme procesor Snapdragon 870 5G, jenž je doplněn grafikou Adreno 650, 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o microSD karty až do kapacity 1 TB.

Tyhle specifikace napovídají, že se jedná o vhodný telefon nejen pro běžné použití, ale jeho výkon ocení i mobilní hráči. Ostatně i my v redakci jsme „gé-stovku“ otestovali s celou řadou náročných herních titulů.

moto g100 2
Motorola moto g100

Baterie se pyšní kapacitou 5000 mAh a podporou 20W TurboPower nabíjení. Z ostatní výbavy nechybí USB-C s možností připojit příslušenství skrze DisplayPort, Bluetooth 5.1, 3,5mm jack či NFC. Operačním systémem je Android ve verzi 11.

Hardwarové parametry Motorola Moto G100
Systém: Android 11
Rozměry: 168,4 x 74 x 9,7 mm, Hmotnost: 207 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 870 5G, octa-core, 1x 3,2 GHz Kryo 585, 3x 2,42 GHz Kryo 585, 4x1,80 GHz Kryo 585
RAM: 8 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 6,7", Full HD+, 1080 x 2520 px
Hlavní fotoaparát: 64 Mpx, f/1.7, 1/2.0", 0.7µm, PDAF, laserový AF
Druhý fotoaparát: 16 Mpx, f/2.2, 117˚, 1.0µm, PDAF širokoúhlý
Třetí fotoaparát: 2 Mpx, f/2.4, portrétový , Přední kamera: 16 Mpx, f/2.2, HDR, Full HD video
Bluetooth: 5.1, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 5000 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Trojice fotoaparátů na zadní straně také ostudu neudělá. Hlavní senzor dostal rozlišení 64 Mpx, světelnost f/1.7 či velikost pixelů 0,7 μm. Druhým fotoaparátem je širokáč s 16 Mpx, 117° záběrem a světelností f/2.2 a posledním do party je 2Mpx hloubkový senzor se světelností f/2.4. Trojici doplňuje ToF senzor a laserové ostření. Video zvládne hlavní fotoaparát natáčet až v 6K při 30 fps nebo ve 4K při 60 fps. Na přední straně najdeme dva selfie fotoaparáty, klasický 16Mpx a širokoúhlý 8Mpx.

Co musíte udělat, abyste telefon získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, které naleznete ve formuláři níže. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá smartphone Motorola moto g100. Ten bude výherci doručen přímo společností Motorola.

Zvyšte svou šanci na výhru

Sledujte SMARTmanii na sociálních sítích a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu, Facebooku či Twitteru, napište do soutěžního formuláře své jméno na dané sociální síti. Za každou sociální síť, kterou ve formuláři vyplníte, budete opakovaně zařazeni do slosování. Pokud tedy vyplníte svůj Facebook, Instagram i Twitter, získáte celkem čtyři soutěžní sloty namísto jednoho.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 21. června 2021, 09:00 hodin, do 27. června 2021, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 21. června 2021.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá smartphone Motorola moto g100 v barvě Iridescent Ocean (verze s 8 GB RAM a 128GB pamětí).

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zvýšit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu, Facebooku či Twitteru. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru, abychom mohli ověřit, zda náš profil skutečně sledujete. Za každou vyplněnou sociální síť získáte jeden soutěžní slot. Maximálně tedy můžete získat tři soutěžní sloty navíc k jednomu standardnímu.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 2 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěž byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.