Soutěž se Smarty.cz: Vyhrajte nabušený HTC One, externí baterii nebo navigační software

Ve spolupráci s internetových obchodem Smarty.cz jsme pro vás připravili soutěž o výkonný smartphone HTC One s fullHD displejem. Chcete jej získat? Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a především si správně tipnout.

Telefony s fullHD displejem jsou trendem letošního roku, nicméně jejich cena není zrovna nízká. My jsme pro vás ve spolupráci s internetovým obchodem smarty.cz připravili soutěž, ve které máte možnost získat smartphone HTC One, který je vybavený čtyřjádrovým procesorem, 4,7″ fullHD displejem, 2 GB RAM a operačním systémem Android 4.2 doplněným o uživatelské prostředí HTC Sense 5.0. Chcete získat telefon za bezmála 17 000 Kč? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte na otázky a především si správně tipněte, a třeba se štěstí usměje právě na vás!

- - -

Přehled výher

- - -

Staňte se fanoušky na Facebooku!

              -

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Smarty.cz

2. Soutěž se koná od 17. května 2013, 12:00, do 24. května 2013, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí vybráni tři výherci, kteří budou nejblíže číslu u tipovací otázky (návštěvnost smartmania.cz). Ti budou následně kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Smarty CZ a.s. (provozovatel internetového obchodu smarty.cz) souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili zde.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku