Sony Xperia Z2 Tablet: Žiletka s voděodolným tělem (videopohled)

Nový tablet od Sony překvapil ve všech směrech. Opět nabízí voděodolné tělo, výrazně ale ubral na tloušťce a příjemná je také hmotnost. Že by zaručený recept na úspěch?

Pod kapotou nalezneme čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 na frekvenci 2,3 GHz, operační paměť velkou 3 GB a 6000mAh baterii. Xperia Z2 Tablet zaujme tloušťkou pouhých 6,4 mm, je tak ještě tenčí, než třeba Apple iPad Air.

 

I v případě tabletu byla zachována certifikace IP58 a tak si jej můžete v klidu vzít třeba do vany. Oproti smartphonu Xperia Z2 se šetřilo na fotoaparátu, jenž nabídne rozlišení „jen“ 8 Mpx, dá se ale očekávat, že většině uživatelů desetipalcový tablet jako náhrada fotoaparátu sloužit nebude. Základní Wi-Fi verze s 16GB interní pamětí se bude prodávat za 13 699 Kč včetně DPH, varianta s 3G/LTE modulem vás přijde na 17 199 Kč.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *