Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z2 nebo Sony Sirius? Podle uniklých snímků se možná jedná o dvě zařízení (spekulace)

Sony Xperia Z2 nebo Sony Sirius? Podle uniklých snímků se možná jedná o dvě zařízení (spekulace)

Nedávno jsme přinesli informaci o tom, že nová vlajková loď ze stáje Sony bude nejspíše představena již příští měsíc na Mobile World Congressu v Barceloně. Nečekali jsme dlouho a na internetu se objevily první obrázky tohoto očekávaného modelu. Prozatím není jisté, zdali se tento přístroj bude jmenovat Sony Xperia Z2 nebo Sony Sirius, což je údajně kódové jméno, pod kterým má být telefon vyvíjen. Ale klidně se může jednat o dvě různá zařízení.

 

Podle obrázků je telefon podobný předchůdci Xperii Z1, podle krytek nad konektory se dá očekávat voděodolné tělo. Telefon má oproti Xperii Z1 tenčí rámeček nebo větší displej. Patrně je pravdivá druhá možnost, předchozí spekulace o tomto modelu hovoří o 5,2 palcovém displeji. Člen fóra XDA-Developers iRimas, který fotografie poskytl, přislíbil v brzku i snímky uživatelského prostředí.

   

   

Na internetu se ale objevil i jiný snímek zad neznámého přístroje od Sony. Spekuluje se, že jeho rozměry jsou připraveny na telefon o úhlopříčce displeje 5,3 palce, který má být nabízen v pěti barvách. Materiál tohoto krytu má být kovový nebo z uhlíkových vláken.

 

Z prostého porovnání uniklých snímků od uživatele iRimas a snímku tohoto krytu je patrné, že se nejedná o záda jednoho přístroje. Je tedy možné, že Sony Xperia Z2 a Sony Sirius jsou dva odlišné telefony. Budeme zvědaví, čím nás v letoším roce Sony překvapí, více se dozvíme již příští měsíc na Mobile World Congressu v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Stick (neregistrovaný)

    Myslím že to je 100% pravý! Jedině Sony má tak vyblite barvy. Jsou to akorat odborníci na kecy typu Bravia Engine, Ultra, Super, Extra Clear, Mega Sharp atd…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).