Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Compact se začala prodávat v České republice a na Slovensku

Sony Xperia Z1 Compact se začala prodávat v České republice a na Slovensku

Sony si tentokrát s uvedením modelu Xperia Z1 Compact, který byl představen teprve na začátku ledna na veletrhu CES v Las Vegas, dalo skutečně záležet. Novinka je totiž od dnešního dne dostupná u vybraných prodejců v České republice i na Slovensku.

-

Cena je ale poměrně vysoká; potvrdily se původní odhady a Xperii Z1 Compact koupíte za 14 990 Kč, někteří prodejci ji ale nabízejí ještě o několik stokorun levněji.

Sony Xperia Z1 Compact: Videorecenze a vodní test

Podívejte se, kde můžete novou Xperii Z1 Compact koupit za nejlepší cenu…

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. EarL (neregistrovaný)

  15000,-Kč :DDDD Kdy tohle skončí ….

  • xxx yyy (neregistrovaný)

   socky si stěžují? Pro vás jsou 4 jádra od myphone a prestigia

  • Na jiných fórech by tento příspěvek znamenal „BAN“ pro tohoto ignoranta. Je sice pravda že kdo chce opici musí mít na banány, ale být takto skur……. je uź moc. Sám jsem dal za svýho Nota II 16000,-. To ale neznamená že budu odsuzovat vsechny co na to nemají. :-(

  • Velda (neregistrovaný)

   A to si ještě neviděl iPhone!

  • Když vezmete v potaz, že je to startovací cena, tak mi to přijde vcelku normální. Je to prakticky vlajková loď. Pokud někdo chce výkon a nechce nosit telefon celý den v batohu na zádech, tak je to asi to nejlepší co trh může nabídnout.

  • Petr (neregistrovaný)

   Cena je v pohodě. Chápu, žes takovou sumu pohromadě nikdy neviděl. Ten telefon tudíž není určen pro tebe.

  • EarL (neregistrovaný)

   Znám hodnotu peněz a vím jak se vydělávají.

   Takže nechápu jak někdo může dát 1/3 ze svého měsíčního platu za telefon…

  • EarL (neregistrovaný): To jako že někdo trvale dává stranou za MT 1/3 platu? To si nedovedu představit, kdo by udělal. Také nechápu. Ale to je opravdu extrémní případ.

 2. je to highend model..to ze ma 4,3 palce neznamena ze sa bude predavat rovnako lacno ako nejake s4 mini alebo ine polovicne nevykonne mini mdoeli…takze este raz je to HIGHEND len narozdiel od ostatnych highendov nema display ako padlo pre uchylakov..takze az na tie zbytocne hrube okraje je to asi najlepsi model andoridu poslednej doby

  • Petr (neregistrovaný)

   Máš naprostou pravdu, bohužel se stále najde dost jednodušších jedinců, kteří ceny srovnávají s nevýkonnými kompakty a dělají pak tady ze sebe hlupáky. Cena naprosto odpovídá výbavě.

  • petr s. (neregistrovaný)

   Dřív než začneš psát o úchylácích tak by ses měl podívat pořádně na ten telefon. Možná bys zjistil že má tak velké okraje, že by tam konkurence narvala displej 4,7″ na kterém by se zase o velký „chlup“ lépe pracovalo. Velikost telefonu totiž neurčuje velikost displeje, ale velikost reálná…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).